شهبا: فاصله کم بین دیدارها تیم ها اذیت می کند


شهبا: فاصله کم بین دیدارها تیم ها اذیت می کند

سرمربی آرمان گهر از همه چیز به جز فاصله بازی ها راضی است و اعتقاد دارد خستگی و مصدومیت در فاصله کم بین دیدار ها تیم ها را اذیت خواهد کرد.


به گزارش ایلنا، آرمان گهر  با نتیجه یک بر صفر قشقایی شیراز را از پیش رو برداشت قاسم شهبا در این باره به خبرنگار ما گفت: این بازی ۶ امتیازی بود. با توجه به اینکه قشقایی در رده دوم جدول بود  می‌دانستیم که کار سختی پیش رو داریم و با توجه این که میزبان بودیم باید سه امتیاز بازی را می گرفتیم که در جدول چند پله صعود داشته باشیم قشقایی فوق العاده بود و خیلی خوب کار کرد. ما در نیمه اول موقعیت هایی خلق کردیم که نتوانستیم گل بزنیم و در نیمه دوم با تعویض هایی که صورت گرفت سه امتیاز ارزشمند را گرفتیم.

او در مورد چهارمین برد خانگی که کسب کردند ادامه داد: خدا را شکر که در شهرستان سیرجان باخت دادیم و توانستیم امتیازات را بگیریم و این خیلی خوب است و بیرون از خانه هم از تیم مدعی استقلال خوزستان سه امتیاز  ارزشمند را گرفتیم. باید به نحوی برنامه ریزی کنیم که بیرون از خانه هم امتیاز بگیریم و مدعی باقی بمانیم.

مربی آرمان گهر در مورد صعود چهار پله ای در جدول و رقابت تنگاتنگ تیم‌ها عنوان کرد: باید بازی به بازی پیش برویم. تیم ها همه خوب و مدعی هستند. با مس کرمان که یکی از تیم‌های بسیار خوب لیگ آزادگان است بازی داریم و باید امتیاز بگیریم و بعد از آن هم با تیم خیبر بازی سختی داریم. در هفته‌های ابتدایی فصل تا می توانیم باید  امتیاز جمع کنیم که در نیم  فصل دوم به مشکل بر نخوریم.

خواندن  دروازه‌بان سابق سپاهان در آستانه پیوستن به فولاد

وی در مورد اینکه اکثر مربیان از وضعیت زمینهای ناراضی هستند و خودش چه نظری درخصوص زمین دارد عنوان کرد: واقعا زمین ها کیفیت آنچنانی ندارند و حتی بعضی از رختکن ها بحثی گرمایشی ندارد و این موضوع کار تیم‌ها را سخت می‌کند ولی بعضی از ورزشگاه‌ها کیفیت زمین هایشان عالی است.

شهبا یادآور شد:  برنامه‌ریزی که سازمان لیگ انجام داده خیلی خوب است ولی در حال حاضر ۵ روز یکبار بازی داریم و این موضوع باعث خستگی و مصدومیت بازیکنان می شود و با توجه به بعد مسافت که در کشور ایران داریم برای مثال اگر تیمی از آستارا بخواهد به سیرجان برود فاصله خیلی زیاد است و مسابقات شش یا هفت روز یکبار برگزار شود خیلی بهتر است. زمانی که بازی ها ۵ روز یکبار برگزار می شود نمیتوان ریکاوری  انجام داد و همین موضوع احتمال مصدوممیت را بالا می برد.

 


انتهای پیام/Source link