IMG 20210904 163225 054

شهاب: فکر می‌کردم شکست حریف بریتانیایی کار سختی باشد/ صرفاً با نگاه حمایتی به توکیو نیامدم


شهاب: فکر می‌کردم شکست حریف بریتانیایی کار سختی باشد/ صرفاً با نگاه حمایتی به توکیو نیامدم

بانوی پاراتکواندوی کشورمان تأکید کرد که حضورش در بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو فقط با نگاه حمایتی نبوده است.


به گزارش ایلنا، رایحه شهاب بعد از ناکامی در دستیابی به مدال برنز وزن 58+ بانوان مسابقات تکواندوی پارالمپیک 2020 توکیو اظهار داشت: امروز تا آستانه رسیدن به مدال برنز پیش رفتم، اما به مدال نرسیدم. با توجه به اینکه حریف امشبم (ایمی تروسدیل از بریتانیا) رنک یک دنیاست، فکر می‌کردم شکست او کار سختی باشد، اما در جریان مسابقه حتی در مقطعی پیش افتادم.

وی در ادامه یادآور شد: من تا اواسط مسابقه از حریفم پیش بودم، اما او در یک بازه زمانی از من پیش افتاد و با اینکه جانانه تلاش کردم و جنگیدم، اما با اختلاف 10 امتیاز باختم و به مدال برنز نرسیدم.

«شما با نگاه حمایتی کمیته ملی پارالمپیک به توکیو اعزام شدید، اما امروز فراتر از انتظار ظاهر شدید و با مدال پارالمپیک و تاریخ‌سازی فاصله‌ای نزدیک داشتید.»، شهاب در واکنش به طرح این موضوع گفت: من برای رسیدن به اینجا خیلی تلاش کرده بودم و صرفاً با نگاه حمایتی به توکیو نیامدم. حتماً چیزی در من دیده بودند که مرا به پارالمپیک فرستادند. اینجا پارالمپیک است و مسابقات قاره‌ای و جهانی نیست که فقط صرف حضور باشد.

این بانوی پارالمپیکی کشورمان در پاسخ به این پرسش که آینده‌اش را در رشته پاراتکواندو چطور می‌بیند، گفت: در این مدت کم تلاشی فراوان و شبانه‌روزی برای مدال پارالمپیک کرده بودم، اما به هدفم نرسیدم. قطعاً تلاشم را می‌کنم تا روز بهتر و بهتر شوم و پیشرفت کنم.

خواندن  جان باختن یک سرباز در پی فداکاری برای نجات ۲ نفر


انتهای پیام/Source link