1400041421301773923152194

شنانی: کارمان برای ماندن سخت شده است/ 90 دقیقه با یک بازیکن کمتر به حریف فشار آوردیم


شنانی: کارمان برای ماندن سخت شده است/ 90 دقیقه با یک بازیکن کمتر به حریف فشار آوردیم

بازیکن تیم ذوب آهن در مورد تساوی مقابل سایپا صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، حسین شنانی پس از توقف یک بر یک تیمش برابر سایپا در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود. در همان دقیقه 10 بازی داور به اشتباه یک کارت زرد به دروازه‌بان ما داد و نمی‌دانم چه شد که او را اخراج کرد.

وی افزود: بازی را نسبتاً خوب آغاز کردیم ولی این اتفاق روند بازی را تغییر داد. نمی‌خواهم درباره این اتفاق بیشتر صحبت کنم و کارشناسان باید نظر دهند اما با وجود 10 نفره شدن باز هم تا دقیقه 90 به حریف فشار وارد کردیم و خوشبختانه توانستیم در دقیقه 90 گل بزنیم.

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: کارمان سخت است اما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا از این شرایط خارج شویم چون وضعیت فعلی حق ذوب‌آهن نیست. عملکردمان در تمام بازی‌ها مشخص است. در بازی تراکتور در حالی که بازی در دست ما بود یک پنالتی اشتباه اعلام شد و امروز هم که 10 نفره شدیم اما خوشبختانه با تعویض‌های مجتبی حسینی، روند بازی را تغییر دادیم و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم به گل تساوی برسیم.

شنانی گفت: بازی هفته آینده ما برابر نفت مسجدسلیمان بسیار مشکل است و هوای این شهر هم خیلی گرم است. باید خوب ریکاوری کنیم تا برای آن بازی آماده شویم و امیدوارم نتیجه خوبی کسب کنیم.Source link

خواندن  با این سه روش می‌توانید تپش قلبتان را کنترل کنید