1633697615 1

شستا گزارش مقبول حسابرسی دریافت کرد


شستا گزارش مقبول حسابرسی دریافت کرد

عضو هیات‌مدیره شستا به تعداد گزارش‌های مقبول در شرکت‌های زیرمجموعه شستا اشاره کرد و افزود: تعداد گزارش‌های مقبول در شرکت‌های زیرمجموعه از ۱۰۲ گزارش مقبول در سال ۹۷ به ۱۴۷ گزارش مقبول در سال مالی جاری به رشد۴۴ درصدی رسیده است.


به گزارش ایلنا از شستا؛ محمود ملکوتی‌خواه عضو هیات‌ مدیره و قائم‌ مقام شستا، ضمن تبریک حلول ماه ربیع‌الاول که پدیدار شدن آثار رحمت الهی و برکات خداوندی است، از تداوم خبرهای خوش در شستا خبر داد و با بیان این‌که شستا با شفافیت بیشتر توانست برای دومین‌ سال متوالی بالاترین رتبه کیفیت گزارش مالی را دریافت کند، گفت: با توجه به گستردگی دامنه فعالیت، تنوع شرکت‌ها و هلدینگ‌های زیرمجموعه، سابقه طولانی فعالیت و حجم عملیات در شرکت چند رشته‌ای شستا دریافت گزارش مقبول برای صورت‌های مالی تلفیقی گروه و شرکت اصلی منتهی به ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ محقق شد.

قائم‌مقام شستا با بیان این‌ که دستاوردهای شستا در کنار رشد سودآوری، انجام ‌پروژه‌های ملی در راستای ایجاد اشتغال با قوت در دولت سیزدهم ادامه یافته است، گفت: با توجه به سیاست‌های ابلاغی از سوی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای راه‌اندازی قرارگاه‌ مانع‌زدایی و‌ ایجاد شفافیت، شستا گام موثر دیگری در مسیر کیفیت بخشیدن به شفافیت بیشتر برداشته است.

این عضو هیات‌مدیره شستا به تعداد گزارش‌های مقبول در شرکت‌های زیرمجموعه هم اشاره کرد و افزود: تعداد گزارش‌های مقبول در شرکت‌های زیرمجموعه از ۱۰۲ گزارش مقبول در سال ۹۷ به ۱۴۷ گزارش مقبول در سال مالی جاری به رشد۴۴ درصدی رسیده است.

گفتنی است سازمان حسابرسی، حسابرس قانونی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی است.

خواندن  یک ماه مانده به پایان دولت، رییس سازمان هواپیمایی کنار گذاشته شد/ «امیرمکری» با حفظ سمت رییس سازمان هواپیمایی شد


انتهای پیام/Source link