cover 1440

سرآسیایی: پیش بینی بازی سخت مقابل نساجی را داشتیم /گل گهر به خاطر یک نقد جریمه سنگینی داده


سرآسیایی: پیش بینی بازی سخت مقابل نساجی را داشتیم /گل گهر به خاطر یک نقد جریمه سنگینی داده

مربی تیم فوتبال گل‌گهرسیرجان گفت: پیش بینی بازی سخت مقابل نساجی را داشتیم.


به گزارش ایلنا، مجتبی سرآسیایی بعد از تساوی یک بر یک مقابل نساجی مازندران در نشست خبری اظهار داشت: پیش بینی می‌کردیم بازی خیلی سختی داشته باشیم. در نیمه اول سوار بر بازی بودیم و بر مدار کار فنی خودمان و تحلیلی که داشتیم خوب سوار بازی شدیم.

وی افزود: موقعیت‌های خوب و بزرگ گلزنی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم و این جریمه خود 90 دقیقه زمین فوتبال است که تیمی که از موقعیت‌هایش استفاده نکند شرایط برایش سخت خواهد شد. در نیمه دوم هم موقعیت‌های گل زیادی داشتیم اما مساله مهمی که باید به آن پرداخته شود تمرکز تیم، نیمکت و حتی داور، مسابقه را تحت تاثیر قرار داد که این رفتارها در حد لیگ برتر نیست.

سرآسیایی گفت: جریمه سنگینی تیم گل گهر داده و هفته‌هاست که قلعه نویی را کنار زمین نداریم آن هم به دلیل نقد ساده داوری، اما رفتار سرمربی حریف وقفه چند دقیقه‌ای ایجاد کرد که ما موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم ایجاد می‌کردیم اما قطعا این رفتار روی تیم ما تاثیرگذاشت. با وجود اینکه داور تلاش کرد بازی را مدیریت کند اما روی کار داوری هم این رفتار تاثیر گذاشت.

وی افزود: می‌توانستیم با نتیجه بهتر هم برنده این بازی باشیم اما از دست دادن موقعیت‌های گل زیاد و گل خوردن روی یک غفلت باعث شد که بازی مساوی شود. باید کار کنیم تا شرایط خودمان را روز به روز بهتر کنیم.

مربی گل گهر در مورد ضعف مهاجمان این تیم و آیا دنبال جذب مهاجم خواهید بود یا نه، گفت: مهاجمان خوبی داریم و سیستم بازی ما به گونه‌ای است که بازیکنان دیگر ما بیشتر از مهاجمان صاحب موقعیت گل می شوند. قطعا این روند از دست دادن موقعیت‌های گلزنی ما تغییر خواهد کرد. در مورد جذب مهاجم هم خود قلعه‌نویی پیگیر کار هستند و اگر نیاز باشد خودشان این کار را انجام خواهند داد.

خواندن  ویدئو: سوپر گل مهدی ترابی به گل گهر سیرجان

سیرآسیایی در مورد وضعیت داوری مسابقه  و مصدومیت امین عنوان کرد:  از امین پرسیدم پشت پایش ضربه خورده بود اما این ها اتفاقات ساده فوتبال است. ممکن است در یک صحنه هم به تیمی اجحاف شود اما باید قبول کنیم که داور حاکم بر بازی است و تصمیمی که می‌گیرد قابل احترام است و ما به داور احترام می‌گذاریم حتی اگر تصمیم هایش به ضرر ما تمام شود. ما در بازی که می‌توانستیم  سه امتیاز را بگیریم و حتی گل‌های زیادی هم بزنیم مسابقه مساوی شد و  حسرت این دو امتیاز برای ما خواهد ماند.

 


انتهای پیام/Source link