1534231 710

سارق مسلح به عنف در کرج بازداشت شد

[ad_1]

1534231 710

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم ، سرهنگ “محمد نادربیگی” با اشاره به بازداشت سارق مسلح به عنف اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره سرقت به عنف با تهدید سلاح گرم در جاده کرج- چالوس، با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق به اداره جرائم جنایی پلیس آگاهی محول شد.

وی افزود: بلافاصله پس از دریافت پرونده، اقدامات میدانی کاراگاهان آغاز و مشخصات ظاهری سارق در اختیار کلیه واحد های گشتی پلیس و نیروهای مقاومت بسیج قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در ادامه سارق در حین تردد در شهر فردیس توسط عوامل بسیج این شهرستان شناسایی و دستگیر شد که با هماهنگی‌های صورت گرفته نامبرده برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

این مقام انتظامی گفت: متهم علی رغم انکار اولیه در تحقیقات تکمیلی، با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و به 2 فقره سرقت مسلحانه در سطح استان البرز و تهران اعتراف کرد.

سرهنگ نادر بیگی در پایان با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، خاطر نشان کرد: پلیس با جرائم خشن که منجر به جریحه دار شدن اذهان عمومی شود با سرعت و شدت بیشتری برخورد می کند.

[ad_2]

Source link

پیشنهاد روز