14a9dc6d 2900 450b b6ee 88c46e8ef905 20220410 100024

رکورد سالیانه تولید در خطوط اسکین‌پاس ناحیه نورد سرد فولاد مبارکه شکسته شد


رکورد سالیانه تولید در خطوط اسکین‌پاس ناحیه نورد سرد فولاد مبارکه شکسته شد

مدیر محصولات سرد و پوشش‌دار ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه از کسب رکورد سالیانه تولید در خطوط اسکین‌پاس ناحیه نورد سرد خبر داد و گفت: میزان تولید سالیانه در خطوط اسکین‌پاس 1 و 2 در سال 1400 به یک‌میلیون و 48 هزار تن رسید و رکورد قبلی یک‌میلیون و 25 هزار تنی سال 1399 شکسته شد.


محسن زارع، افزود: این موفقیت در شرایطی حاصل شد که تولید محصولات خاص نظیر    ورق سطح نمایان خودروسازی و تولید محصولات فروش از اسکین نیز انجام شده است.

عبدالرحیم صادقی رئیس خطوط اسکین‌پاس و تمپرمیل شرکت فولاد مبارکه نیز در این خصوص در گفت‌وگو با خبرنگار فولاد اظهار کرد: خطوط اسکین 1 و 2 از فرایندهای اصلی زنجیره تولید محصولات سرد فولاد مبارکه بوده و ظرفیت تولید محصولات با عرض حداکثر هزار و 680 میلی‌متر و ضخامت 3/0 میلی‌متر تا 3 میلی‌متر را دارد.

وی افزود: ازجمله مهم‌ترین عوامل به دست آمدن این موفقیت می‌توان به تلاش و کوشش کارکنان تولید و انجام به‌موقع تعمیرات توسط کارکنان تعمیرات اشاره کرد که ضمن افزایش آماده‌به‌کاری خط تولید، از بروز توقفات اضطراری جلوگیری کرده است.

رئیس خطوط اسکین‌پاس و تمپرمیل شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: این موفقیت، نشانه‌ای از عزم کارکنان این واحد جهت رسیدن به اهداف کلان مدیریت سازمان بوده که از کوشش‌های بی‌دریغ کارکنان تولید و تعمیرات واحد قدردانی می‌کنم و امیدوارم که در آینده نیز این افتخارآفرینی‌ها تداوم داشته باشد.

وی از حمایت صمیمانه مدیریت ناحیه نورد سرد، مدیریت محصولات سرد و پوشش‌دار و همکاری گروه فنی تولید، تعمیرات نورد سرد، واحد برنامه‌ریزی تولید نورد سرد، واحدهای کنترل کیفیت، کارگاه غلتک، خطوط نهایی و باکس‌آنیلینگ و دیگر واحدهای درگیر در کسب این رکورد قدردانی کرد.

خواندن  قیمت نفت کانال عوض کرد

 

 


انتهای پیام/Source link