5705752

روابط عمومی ها خاکریز اول مبارزه با توطئه ها و سیاه نمایی های دشمنان هستند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در گردهمایی شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان کرمان از زحمات و خدمات دست اندرکاران روابط عمومی ها به ویژه مجموعه روابط عمومی دادگستری استان تقدیر کرد و گفت : به مجموعه روابط عمومی اعتقاد دارم زیرا روابط عمومی ها با تبیین خدمات ارزشمندی که در نهادها و سازمان ها انجام می شود، زمینه ای را فراهم می آورند تا مردم بیش از پیش امیدوار شوند و این وظیفه بسیار مهم و مقدسی است.

وی امانت داری را از اولویت های کار روابط عمومی برشمرد و تصریح کرد: روابط عمومی ها باید به دور از بزرگنمایی و کوچک نمایی، واقعیت ها را در بین مردم تبیین کنند.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان در ادامه از مرحوم سید محمود دعایی به عنوان مرد بزرگ ادب، هنر و رسانه یاد کرد و ضمن تسلیت درگذشت وی و نیز درگذشتگان حادثه قطار مشهد – یزد ادامه داد: مجموعه روابط عمومی ها نقش بزرگی را در سازمان ها و نهادهای اداری کشور ایفا می کنند و تلاش های این حوزه قابل تقدیر است.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی گفت:دشمن به دنبال سیاه نمایی است تا سیستم اجرایی نظام را ناکارآمد جلوه دهد و روابط عمومی ها با تبیین و انتشار عملکردها می توانند با این توطئه ها مقابله نمایند.

وی با اشاره به این مطلب که ارائه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم بسیار بسیار ارزشمند است، اظهارداشت: جهاد تبیین که به صورت ویژه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار دارد، با توجه به شرایط حساس کنونی باید توسط روابط عمومی ها محقق گردد.

خواندن  قاضی تعلیقی و محکوم در اصفهان نداشته‌ایم/رتبه اول کشور برای آزادی زندانیان غیرعمد

رییس کل دادگستری استان کرمان، معرفی ظرفیت های هر منطقه را از دیگر وظایف روابط عمومی ها برشمرد و اظهارداشت: استان کرمان ظرفیت های بسیار زیادی دارد و روابط عمومی ها می توانند ظرفیت های مهم و ارزشمند این استان کرمان را به جامعه معرفی کنند تا سرمایه گذران از سراسر کشور برای سرمایه گذاری به استان وارد شده و زمینه شکوفا کردن استعدادهای استان را فراهم کنند.

شایان ذکر است؛ در این نشست ضمن رونمایی از کتاب چراغ روشن رابطه- دوره اول، از برخی پیشکسوتان، مدیران و فعالان روابط عمومی در استان کرمان تجلیل شد.

48Source link