18 4 17 223261396120611220457713449004

رفتار معنادار سرمربی لیگ برتری در فضای مجازی/عکس


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در پایان لیگ بیست و یکم به نظر می‌رسید باشگاه تراکتور و ارطغرول ساغلام مشکل خاصی برای ادامه همکاری نداشته باشند. این تصور اما در نهایت به واقعیت تبدیل نشد و سرنوشت نیمکت سرخ‌پوشان برای فصل آینده هنوز مبهم است.

گفته می شود که مبلغ درخواستی ساغلام برای ادامه همکاری بالاتر از تصور تراکتوری‌ها بوده و این مربی حاضر نیست با مبلغی پایین‌تر در تبریز کار کند. در حالی‌که مدیران باشگاه سرخ‌پوش از ادامه مذاکره با سرمربی ترکیه‌ای خبر می‌دهند اما به نظر می‌رسد که امید زیادی به ادامه همکاری وجود ندارد.

ارطغرول ساغلام امروز نام باشگاه تراکتور را از بیوی صفحه اینستاگرام خود حذف کرد تا زمزمه‌های جدایی او به واقعیت نزدیک شود. او در حال حاضر به کشور خود برگشته و شایعاتی هم مبنی برای مذاکره‌اش با چند باشگاه دیگر به گوش می‌رسد.

ساغلام در نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم برای دومین مقطع بعد از ۴ سال دوباره هدایت تراکتور را به عهده گرفت و توانست به کمک هواداران، این تیم را در لیگ برتر نگه دارد. با شرایط فعلی اما شانس ادامه همکاری خیلی بالا نیست و این مربی مثل مقطع اول حضور در تبریز، با پایان فصل راهی کشور خود شده و باید دید چه کسی جانشین او می‌شود.

عکس| رفتار معنادار سرمربی لیگ برتری در فضای مجازی/  زمزمه‌های جدایی به واقعیت نزدیک شد

257 251Source link

خواندن  خرید گرماتاب فضای باز