59533 991

رضاییان: با حمایت دولت امیدواریم حضوری پرقدرت در جام جهانی داشته باشیم


رضاییان: با حمایت دولت امیدواریم حضوری پرقدرت در جام جهانی داشته باشیم

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت:شاهد سریعترین صعود تیم ملی به جام جهانی بودیم که این امر بدون شک با حمایتهای ویژه دولت و مسئولین ورزش رخ داده است.


به گزارش ایلنا، بهرام رضاییان،عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت:تیم ملی فوتبال برای اولین بار سریعترین صعود به جام جهانی را داسته که باعث شادی و نشاط در جامعه و خشنودی مردم شد. از طرفی تلاشهای کادر فنی و بازیکنان در کنار برنامه ریزی و حمایتهای بیش از پیش فدراسیون باعث این صعود شیرین شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی ضمن تشکر از رییس جمهورمحترم، معاون محترم رییس جمهور، وزیر محترم ورزش و تمامی کسانی که حمایت ویژه ای از تیم ملی فوتبال داشتند، ادامه داد:حمایتهای ویژه جناب آقای دکتر رییسی،جناب آقای مخبر، دکتر سجادی و دیگر عزیزان از تیم ملی فوتبال باعث شد تا شاهد این صعود شیرین باشیم. امیدوارم حمایتهای این عزیزان ادامه دار باشد تا حضوری پرقدرت در جام جهانی داشته و از مرحله گروهی صعود کنیم. هر چند این کار بسیار سخت است اما بازیکنان ایران از هیچ تلاشی برای موفقیت دریغ نخواهند کرد و عزیزی خادم به همراه مجموعه فدراسیون فوتبال،اعضای هیات رییسه در کنار لطف و پشتیبانی دولت و مسئولین ورزش از این تیم حمایت خواهند کرد تا شاهد موفقیت بیش از پیش ملی پوشان در عرصه پیش رو باشیم.


انتهای پیام/Source link

خواندن  مهاجرانی: در جام جهانی قطر این شانس را داریم که برای اولین‌بار از مرحله گروهی صعود کنیم