رایزنی سرپرست سازمان هواپیمایی با سفیر ایران در عراق برای افزایش قیمت‌ها


رایزنی سرپرست سازمان هواپیمایی با سفیر ایران در عراق برای افزایش قیمت‌ها

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری در سفر به عراق در دیدارهای جداگانه با سفیر و سر کنسول ایران در عراق و حجت الاسلام کاظمی مازندرانی سر کنسول ایران در نجف دیدار و گفت‌وگو کرد.


به گزارش ایلنا، سیاوش امیرمکری در دیدار با سفیر و سر کنسول ایران در عراق به وضعیت پروازها، چگونگی افزایش پروازهای شرکت های هواپیمایی به عراق اشاره و از رایزنی های صورت گرفته در خصوص حذف روادید سفر و رویالیتی ابراز خرسندی کرد.

امیرمکری در این دیدار از نقش سفیر ایران در رفع مشکل پیش آمده برای زائرانی که فاقد ویزای سفر توسط شرکت هواپیمایی العراقیه منتقل شده بودند، تقدیر کرد. 

در دیدار سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری با حجت الاسلام کاظمی مازندرانی سر کنسول ایران در نجف، مسائل فرودگاهی و همکاری های بین فرودگاه نجف و فرودگاه های ایران به عنوان مقصد زائران و گردشگران عراقی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ادامه سر کنسول ایران در نجف نیز بر استفاده از فرصت ایجاد شده در دوره مدیریت جدید فرودگاه نجف برای خدمات مطلوب به پروازهای شرکت‌های هواپیمایی ایرانی تاکید کرد که این امر مورد توجه و استقبال سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری قرار گرفت.

امیر مکری به سبب حمایت و پشتیبانی سر کنسول ایران از نمایندگان سازمان هواپیمایی کشوری و گروه بازرسی راه و شهرسازی مستقر در فرودگاه نجف که برای تسهیل پروازها و رسیدگی به شکایات احتمالی زوار اربعین در فرودگاه مشغول خدمتگزاری هستند، قدردانی کرد.


انتهای پیام/Source link

خواندن  بارش باران‌های خفیف در ۵ استان کشور