5705688

رئال و سیتی به دنبال جذب ستاره ملی‌پوش چلسی


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ریس جیمز، مدافع راست ملی پوش باشگاه چلسی مورد توجه رئال مادرید و سیتی قرار دارد. تنها یک سال از قرارداد جیمز باقیمانده با این وجود هنوز پیشنهاد قابل توجهی برای تمدید دریافت نکرده و به نظر، مالک جدید چلسی در حال حاضر اولویت های دیگری دارد. جیمز محصول آکادمی چلسی است و دستمزدی بسیار پایین تر از ارزش هایش دریافت می کند. او معتقد است باید قراردادی جدید با دستمزدی به مراتب بالاتر ببندد.

در چنین شرایطی و طبق ادعای دیلی میل، دو باشگاه رئال مادرید و سیتی به دقت ریس جیمز را تحت نظر دارند و این احتمال دور نیست که در همین تابستان برای جذب او اقدام کنند. جرمی انجیتاپ و کلود ماکله‌له، اولین بازیکنانی بودند که در هزاره جدید از رئال به چلسی پیوستند و در سال های اخیر نیز شاهد جابه جایی دیگری بین دو باشگاه بوده ایم؛ تیبو کورتوا، ادن هازارد، آلوارو موراتا، متئو کوواچیچ و اخیرا آنتونیو رودیگر.

جیمز فصل قبل در ۳۹ بازی برای چلسی شش گل زد و ۱۰ پاس گل داد که آماری خیره کننده است. رئال در سمت راست خود دنی کاراوخال را دارد و جانشین تخصصی او یعنی اودریوسولا فصل قبل را قرضی در فیورنتینا بازی کرد. در مواقع مصدومیت کارواخال، لوکاس واسکز و ناچو جای او را پر می کنند.

بیشتر بخوانید:Source link

خواندن  رسمی: مارکوس بنتلی به چلسی پیوست