n00394746 t

دیدار ویدئو کنفرانسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ایثارگران استان سیستان و بلوچستان


دیدار ویدئو کنفرانسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ایثارگران استان سیستان و بلوچستان

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه‌شنبه ۱۱ آبان ماه در چهارمین دیدار ویدئوکنفرانسی خود با ایثارگران استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفت‌وگو کرد.


به گزارش ایلنا به نقل از ایثار، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در این نشست پس از استماع مسائل و درخواست‌های ایثارگران، به ارائه دستورات و نکات لازم به‌منظور حل مشکل این عزیزان در موضوعاتی چون تأمین مسکن، معیشت و اشتغال پرداخت.

معاون رئیس‌جمهور در این جلسه ضمن تأکید بر اهمیت ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و همچنین توجه بیش از پیش به موضوع درمان، دستورات لازم را در این زمینه‌ها صادر کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ارتباط تصویری به‌صورت ویدئوکنفرانس را با ایثارگران در استان‌های مختلف بسیار مثبت و اثربخش توصیف کرد و گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا امکان دیدارهای حضوری محدودتر شده است و به همین دلیل می‌توان از روش ویدئوکنفرانس برای ارتباط با ایثارگران به‌خوبی استفاده کرد.

قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: فارغ از کمک‌هایی که می تواند از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به این عزیزان انجام شود، مسائل و مشکلات ایثارگران باید به صورت اساسی و پایه‌ای حل شود.

همچنین عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدار ویدئوکنفرانسی به بیان نکاتی در زمینه مشکلات ایثارگران استان سیستان و بلوچستان پرداختند.

منصور جاویدفر سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار ویدئوکنفرانسی ضمن معرفی ایثارگران حاضر در جلسه به بیان نکاتی در مورد آنان پرداخت.

خواندن  عرضه چهار عنوان کتاب جدید انتشارات نمایش

گفتنی است «علی تیموری بهرام‌آبادی»، «آرزو امید»، «زینب خدری»، «مجید صباغی»، «مرضیه مرادقلی»، «فاطمه سرگزی»، «حسینعلی مختاری»، «خدانظر هرمکزایی»، «روزآتون آذربو»، «ساحره محرم‌زاده»، «مجید سنگبری» و «امیرحسین شهریاری شاد» ایثارگران حاضر در این دیدار بودند.


انتهای پیام/Source link