1636850077 unnamed file

دنیا بدون جمهوری اسلامی، دنیای بسیار تاریکی است/ کشور در نقطه جهش جدیدی قرار گرفته


دنیا بدون جمهوری اسلامی، دنیای بسیار تاریکی است/ کشور در نقطه جهش جدیدی قرار گرفته

وزیر کشور گفت: دنیای بدون جمهوری اسلامی دنیایی بسیار تاریک و ظلمات است؛ این کشور به برکت ائمه پیام و رسالتی دارد که فرا مرزی، فرازمانی و فرامکانی است و خدمت کردن به مردمی که چنین پرچمی را برافراشته‌اند، شایسته است.


به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سردار احمد وحیدی در مراسم تکریم و معارفه استاندار قزوین که شامگاه شنبه در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد، گفت: قزوین به موجب پایتخت بودن در دوران صفویه استانی خاطره انگیز بوده و در طول تاریخ از سه هزار شهدا و بزرگان و ظرفیت‌های زیادی برخوردار است.

وزیر کشور ادامه داد: قزوین استانی صنعتی است و حدود ۶۰ هزار کارگر بیمه شده دارد و در مجموع به رغم تنوع، انسجام وجود دارد.

وی بیان کرد: امروز جمهوری اسلامی مورد توجه جهانیان است، یک لحظه نبود جمهوری اسلامی را تصور کنید، آن زمان چه چیزی وجود داشت؛ مردم مظلوم و مستضعف جهان به امید چه کسی مقاومت می‌کردند.

این مقام مسئول افزود: انواع جنگ‌ها طی دوران مختلف علیه ما اعمال شده است، کانادایی که ظلم‌های مختلفی انجام داده و گورهای دسته جمعی دارا است ما را به رعایت عدم حقوق بشر متهم می‌کند.

وی عنوان کرد: کشورهایی که از تمدن و بشریت بویی نبرده‌اند ما را متهم می‌کنند و شاهد جنگ‌های روانی هستیم اما ملت ما هموار استوار ایستاده‌اند و همین امر خشم آن‌ها را برانگیخته است؛ امروز دولت سیزدهم نماد مبارزه بی امان علیه ظلم و ستم مستکبرین و اتکا به توان و ظرفیت داخلی است.

وحیدی اظهار کرد: امروز با اتکا به توان داخلی در نقطه جهش دیگری قرار گرفته که برگرفته از ظرفیت درونی و اعتقاد راسخ به راهی است که ۴۲ سال طی کرده و بدون شک ما پیروز خواهیم بود.  

خواندن  در این ۴ سال به دنبال تعامل و آرامش در استان بودم

وی ادامه داد: در مشکلات اقتصادی نیز با تلاش و توان داخلی خواهیم درخشید؛ چرا که ما به وعده الهی مبنی بر اینکه اگر در راهی حرکت کنیم پیروز می‌شویم، باور داریم.

وزیر کشور بیان کرد: براساس الگوی پیشرفت و طرح توسعه استان، کم کم و در طی زمان مشکلات حل می‌شود، حوزه آبرسانی که از چالش‌های قزوین است باید  مورد توجه قرار گیرد و لازم است تمام مسئولین دست به دست هم و فقط کار، کار و کار باشد و اجازه ندهیم حاشیه‌ای وجود داشته باشد.

این مقام مسئول عنوان کرد: باید با تصمیمات درست کارهایی کنیم که اشتباهاتی در آینده نداشته باشیم.

در این مراسم از هدایت الله جمالی پور تقدیر شده و محمد مهدی اعلایی به‌عنوان استاندار جدید معرفی شد.

محمدمهدی اعلایی روز یکشنبه ۱۶ آبان در جلسه هیئت دولت به ریاست رئیس جمهور سید ابراهیم رئیسی به عنوان استاندار قزوین در دولت سیزدهم معرفی شد.

اعلایی با مدرک کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران و دکترای مدیریت کسب و کار در مسئولیت‌های مختلفی از قبیل معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت سهامی بیمه ایران، مدیرکل ثبت احوال استان تهران، معاون استاندار خراسان رضوی، مدیرکل توسعه کار آفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت کار و امور اجتماعی و مدیرکل تعاون استان‌های آذربایجان شرقی و زنجان حضور داشته است.

پیش از این هدایت الله جمالی پور مسئولیت استانداری قزوین را برعهده داشته است که از ششم شهریور ۱۳۹۸ سکان استان قزوین را به دست گرفته بود.


انتهای پیام/Source link