ای

دستگیری عاملین اصلی درگیری در پارک دانشجو


دستگیری عاملین اصلی درگیری در پارک دانشجو

​رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تشریح جزئیات نزاع تعدادی از بساط گستران در پارک دانشجو و محوطه مجموعه تئاتر شهر از دستگیری عاملان این نزاع خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای دراین‌باره گفت: روز جمعه مورخه هشتم بهمن ماه تعدادی از بساط گستران محوطه پارک دانشجو با هم درگیری کلامی پیدا کردند و  دقایقی بعد با بالاگرفتن نزاع کلامی، شکل درگیری آنان نیز به فیزیکی تبدیل شده و در همین حین این افراد از سلاح سرد برای درگیری استفاده کردند.

وی با بیان اینکه بلافاصله ماموران پلیس ۱۱۰ و کلانتری ۱۲۹ جامی  در محل حاضر شدند، افزود: با حضور ماموران این افراد متواری شده و پا به فرار گذاشتند که در همان محل چهار نفر  از این افراد دستگیر شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد:‌ ساعاتی بعد  با حضور سرکلانترهشتم پلیس پیشگیری و عوامل پایگاه هشتم امنیت با درایت مامورین و بررسی های تخصصی  دیگر افراد حاضر در این درگیری نیز شناسایی و دستگیر شدند و همه ۱۱ نفر عوامل دخیل در درگیری دستگیر و در بازداشت به سر میبرند .

سرهنگ موقوفه‌ای با بیان اینکه ۳ نفر از این نفرات مصدوم شده بودند خاطر نشان کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم و امنیت به جد برخورد خواهد شد.


انتهای پیام/Source link

خواندن  ۲۰ فقره زورگیری در تهران بزرگ