ای

دستگیری سارق حرفه ای منزل در غرب تهران


دستگیری سارق حرفه ای منزل در غرب تهران

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق محتویات منازل در غرب تهران خبر داد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ ” جلیل موقوفه ای” اظهار داشت: با وقوع سرقت های متوالی در غرب تهران موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۳۷ نصر قرار گرفت.

وی افزود: با رصد های اطلاعاتی و تحقیقات محلی، مشخص شد که راننده و ۲ سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید، سرقت را انجام داده اند.

این مقام پلیسی ادامه داد: ماموران کلانتری ۱۳۷ نصر پس از دریافت این اطلاعات مهم در راستای دستگیری سارقان گشت زنی های شبانه روزی را آغاز تا اینکه شب گذشته، متهمان را هنگام سرقت از یک خانه مشاهده کردند.

وی عنوان کرد: متهمان پس از مشاهده گشت انتظامی کلانتری از محل متواری که  در یک تعقیب و گریز پلیسی یکی از سارقان پس از شلیک چند تیر هوائی  دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه ۲ نفر از سارقان متواری شدند،  افزود: در تحقیقات مشخص شد خودرو پراید چندی قبل از مرکز تهران سرقت شده است و متهمان سابقه دار تحت تعقیب پلیس آگاهی می باشند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم  پس از انتقال به کلانتری در بازجویی ها به جرم خود مبنی بر سرقت منزل به ارزش ۲۰ میلیارد ریال با همکاری همدستانش در غرب تهران اعتراف کرد.

سرهنگ  موقوفه ای در پایان با بیان اینکه دستگیری ۲ سارق متواری در دستور کار این پلیس قرار دارد،  خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.


انتهای پیام/

خواندن  نقشه عراقی‌ها برای خراب کردن جشن صعود ایرانSource link