دستور عزیزی خادم جهت بازسازی و توسعه هتل آکادمی فوتبال


دستور عزیزی خادم جهت بازسازی و توسعه هتل آکادمی فوتبال

رییس فدراسیون فوتبال، دستور آغاز طرح بازسازی و توسعه هتل آکادمی در مرکز ملی فوتبال را صادر کرد.


به گزارش ایلنا، هتل آکادمی فوتبال در چند سال گذشته در اختیار پیمانکار بهره بردار بود و در این مدت به سبب تراکم مسافر، کمتر پیش می آمد تیم های ملی فرصت اقامت در این هتل را پیدا کنند.

با توجه به اختصاصی بودن فضای هتل آکادمی و بالا بودن هزینه های اقامتی در دیگر هتل های پایتخت جهت برگزاری اردوهای تیم های ملی و مقرون به صرفه نبودن اجاره هتل به بهره بردار، درنهایت تصمیم بر آن شد که دراختیار گرفتن این مجموعه مورد بررسی دقیق کارشناسی قرار گیرد.

به همین ترتیب با سیاست و تصمیم اتخاذ شده قرار بر این شد که از این پس اداره هتل آکادمی فوتبال برعهده فدراسیون فوتبال باشد تا تیم‌های ملی بتوانند استفاده بهتری از امکانات این هتل برای برپایی اردوهای آماده‌سازی خود داشته باشند.

البته در این راه هتل آکادمی نیاز به بازسازی و طراحی جدید و توسعه و حتی احداث فاز دوم دارد که شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال دستور انجام اقدامات لازم برای آماده سازی هتل آکادمی را صادر کرده است.

طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته بعد از  انجام کارهای کارشناسی، طراحی و گرفتن مجوزهای  لازم در آینده‌ای نزدیک پروژه احداث فاز دوم هتل آکادمی برای افزایش ظرفیت اتاق‌های هتل هم در دستور کار فدراسیون فوتبال قرار خواهد گرفت.

گفتنی است هتل آکادمی در سال های گذشته هم دچار استهلاک شده و هم طرح توسعه آن از اهداف پیش روی رییس فدراسیون است.

خواندن  دمای گلستان به ۴۵ درجه خواهد رسید

 


انتهای پیام/Source link