unnamed

در هیات فوتبال بر روی منقدان باز است


در هیات فوتبال بر روی منقدان باز است

رئیس هیات فوتبال گفت: انتقاد سازنده همواره باعث پیشرفت و توسعه در امور خصوصا در ورزش می شود و در همین راستا همواره انتقاد سازنده را با جان و دل پذیرا هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، علیرضا محبی‌زنگنه عصر امروز در جمع خبرنگاران  با اشاره به اتفاقات و حواشی پیش آمده در روزهای اخیرگفت: ما انتقاد سازنده را با جان و دل می پذیرم زیرا معتقدیم انتقاد سازنده باعث پیشرفت می شود به همین خاطر  در هیات فوتبال استان همیشه بر روی منتقدان باز است

محبی تصریح کرد از مدتی که سکان هیات فوتبال استان را به دست گرفته ام همواره تلاش کرده ام بر محور قانون حرکت کنم و هیچ کوتاهی نداشته ام.

وی افزود: شاید خیلی ها نبست به عملکرد من در هیات فوتبال انتقاد داشته باشند که با جان و دل آماده شنیدن این انتقادات هستم تا اگر ایرادی در کارم وجود دارد آن را برای بهبود وضعیت فوتبال استان رفع کنم.

محبی زنگنه با بیان اینکه بی پولی و نبودن اسپانسر درد هیات فوتبال کرمانشاه نیز هست، گفت: امروز در رده های سنی نوجوانان، زیر ۱۵ سال و جوانان، لیگ های دسته یک فوتسال و دسته سه فوتبال کرمانشاه تیم دارد و در این سال های هیچ کدام از مسابقات ما تعطیل نبوده است.

رئیس هیات فوتبال کرمانشاه درباره زمزمه‌هایی مبنی بر تشکیل مجمع فوق العاده هیات فوتبال نیز گفت: فعلا که چنین چیزی مطرح نبوده و اگر گله هایی در میان اعضای مجمع باشد هنوز باهم به اجماع نرسیده‌اند.

وی یادآور شد: اگر یک سوم اعضای مجمع نامه مکتوب بنویسند بنده برای پاسخگویی باید در فدراسیون حاضر شوم و اگر دو سوم اعضا تقاضای کتبی داشته باشند آن گاه مجمع فوق العاده تشکیل خواهد شد.

خواندن  آزمون و گلی با طعم رکوردزنی

محبی زنگنه تاکید کرد : با این حال در هیات به روی همه منتقدان باز بوده و من نیز همیشه آماده پاسخگویی نسبت به رفتار و اقدامات صورت گرفته بوده ام.

پیگیر احداث آکادمی فوتبال هستیم

وی در ادامه اشاره ای به بحث  احداث آکادمی فوتبال در استان داشت و بیان کرد:  در دیدار اخیر بازوند استاندار کرمانشاه با رئیس فدراسیون مصوب شد.

وی با بیان اینکه محل احداث آکادمی فوتبال غرب کشور در دهکده المپیک کرمانشاه خواهد بود، گفت: مقرر شده تا از سوی اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه زمین برای احداث این آکادمی تعیین و فدراسیون با جذب اسپانسر عملیات ساخت را آغاز کند.

محبی زنگنه تصریح کرد: بدون شک احداث این آکادمی می تواند کمک زیادی به ورزش فوتبال استان کند و استعدادهای زیادی شناسایی می شوند.

سرقت تجهیزات روشنایی استادیوم ۱۵ خرداد

رئیس هیات فوتبال کرمانشاه در ادامه با اشاره به ایرادات ورزشگاه ۱۵ خرداد نیز گفت: یکی از مهمترین این ایرادات نور استادیوم است به گونه ای که متاسفانه در سال های قبل بیش از ۲۰ میلیارد ریال از تجهیزات روشنایی آن به سرقت رفته است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون نیز برای بهسازی و تجهیز سیستم روشنایی ورزشگاه ۱۵ خرداد برای رسیدن به شرایط استاندارد حداقل به حدود ۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز داریم.

محبی زنگنه تصریح کرد: استادیوم ۱۵ خرداد متاسفانه با وجود افتتاح در بهمن سال ۹۳ ایرادات زیادی داشت به گونه ای که همین ایرادات مانع از برگزاری فینال جام حذفی در سال ۹۸ شد.

این مقام مسوول ادامه داد: در آن زمان نمایندگان فدراسیون برای بررسی شرایط میزبانی این استادیوم به کرمانشاه سفر کردند اما حدود ۱۵ تا ۱۶ ایراد را مطرح و عنوان کردند که این مکان صلاحیت برگزاری دیدار نهایی جام حذفی را ندارد.

خواندن  محمد جمشیدی امتیازآور ترین بازیکن ایران و بحرین

وی همچنین با اشاره به احتمال بازگشت راهیان به رقابت های های لیگ دسته اول و اینکه اگر این بازگشت محقق شود استادیوم ۱۵ خرداد میزبان دیدارهای این تیم خواهد بود، گفت: باید از هم اکنون فکری برای رفع نواقص ورزشگاه از جمله سیستم روشنایی آن بشود.

قول های مساعد رئیس فدراسیون فوتبال برای بازگشت دوباره راهیان به لیگ

رئیس هیات فوتبال کرمانشاه درباره آخرین وضعیت تیم راهیان برای بازگشت به لیگ نیز گفت: خوشبختانه روند کار به سود راهیان در حال انجام است و آقای عزیزی خادم رییس فدراسیون هم برای این بازگشت قول مساعد داده است.

وی گفت: دیداری که اخیرا بازوند با رئیس فدراسیون داشت بسیار چاره گر بود و امروز هم جلسه ای به منظور پیگیری مصوبات دیدار هفته گذشته با حضور مسئولان ورزش استان و مدیر باشگاه راهیان در استانداری انجام شد.

محبی زنگنه یادآوری کرد: قرار شده تا باشگاه راهیان مستندات قانونی خود را که موجب صدور حکم به نفع این تیم از سوی مراجع قضایی و دیوان عالی کشور شده است را به فدراسیون ارائه کند تا هرچه سریعتر تصمیم لازم در این باره اتخاذ شود.Source link