درگیری مأموران انتظامی سیب و سوران با قاچاقچیان مسلح/ یکی از ماموران ناجا به شهادت رسید


درگیری مأموران انتظامی سیب و سوران با قاچاقچیان مسلح/ یکی از ماموران ناجا به شهادت رسید

فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران از هلاکت یک قاچاقچی و توقیف محموله مواد افیونی در درگیری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران با قاچاقچیان مسلح خبر داد.


به گزارش ایلنا از  پایگاه خبری شهدای ناجا، فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی خود به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد اعضای یک باند مسلح قصد انتقال محموله مواد مخدر از شهرستان “سیب سوران” به نقاط مرکزی کشور را دارند و موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مذکور اطلاع دادند.

وی افزود: در همین رابطه جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان “سیب و سوران” با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی به رصد و کنترل مسیر تردد قاچاقچیان پرداخته و سرانجام ساعتی پیش قاچاقچیان را که با یک دستگاه وانت نیسان در حال جا به جایی محموله مواد مخدر، در حوالی روستای “کهنمیر” بودند شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی بدون توجه به اخطارهای صادره به سمت مأموران انتظامی تیراندازی و درگیری مسلحانه آغاز شد.

نوری بیان کر: در این درگیری که حدود نیم ساعت ادامه داشت بر اثر آتش پر حجم تکاوران پلیس، یک نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسید و دیگر قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه بر خود، با استفاده از تاریکی شب به اطراف متواری شد.

خواندن  ۱۱ نفر در استخر پتروشیمی تبریز مسموم شدند

این مقام انتظامی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلاش و توقیف خودروی حامل بیش از 800 کیلوگرم مواد مخدر، خاطر نشان کرد: متأسفانه در این درگیری ستوانیکم وحید سالاری از ناحیه سر مجروح و سریعا به بیمارستان منتقل شد که صبح امروز بعلت شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل گردید.


انتهای پیام/Source link