دبیر: نگاه اصلی ما المپیک پاریس است/ در کشتی فرنگی رتبه اول جهان هستیم


دبیر: نگاه اصلی ما المپیک پاریس است/ در کشتی فرنگی رتبه اول جهان هستیم

رئیس فدراسیون کشتی درمورد موفقیت تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی درمورد نایب قهرمانی کشتی فرنگی در مسابقات قهرمانی جهان نروژ اظهار داشت: تبریک می‌گویم به هموطنان خوبم. امیدوارم که لذت برده باشند. همه این مدال ها لطف خدا بوده است. یادتان است من دو سال پیش این دغدغه را داشتم. دوست داشتم کشتی به دهه هفتاد برگردد که با لطف خدا و محبتی که مردم به این بچه ها داشتند. از همه مردم ممنون هستم که به جامعه کشتی لطف داشتند. امیدوارم این روند رو به رشد کشتی رشد کند. 

او ادامه داد: بچه های ما در اردوهای ممتد در شیوع کرونا سختی کشیدند. از آقایان بنا و درستکار و همه همکاران آنها تشکر می‌کنم. واقعا کار سختی بود ولی این را بدانید که ما اول راه هستیم و هنوز کار داریم. تازه کار ما شروع شده و باید قبول کنیم که کشتی آزاد که از قبل هم گفتم از روس و آمریکا عقب هستیم. در فرنگی به نظرم اول دنیا هستیم. در آزاد هم یک اتفاق بود و می توانستیم اول دنیا شویم ولی الان سوم هستیم و فرنگی هم یازدهم بوده که الان به اینجا رسیده است. این لطف خدا و زحمات بچه‌هاست. به نظرم در فرنگی اول دنیا هستیم ولی این تازه شروع کار است. هدف اصلی ما المپیک پاریس است. بعد از لیگ چرخه انتخابی تیم ملی آغاز می‌شود. ما ادامه می‌دهید تا ببینیم که خدا چه می‌خواهد.

دبیر در مورد کسبال در سنگین وزن و رکوردهایی که ثبت شد گفت: باید بگویم که مربیگری در کشتی مانند دوی امدادی است. من از همه مربیان از جمله آقای محمد تشکر می‌کنم. اما آقای درستکار کار خودشان را کردند اما یادمان نرود که با این مدال‌ها خودمان را گول بزنیم. باید المپیک محور فکر کنیم. از برخی مسئولان هم میخواهم که به فکر کشتی باشند. باشگاه‌ها باید باز باشند و اگر بالای شصت درصد واکسینه شده‌اند به دنبال این هستیم که باشگاه‌ها باز شوند. مسئولان همینطور برخی باشگاه‌ها را هم بازسازی کنند.

خواندن  ویدیوی جالب از اجرای فن سنجاب پرنده گرایی مقابل کشتی‌گیر کروات


انتهای پیام/Source link