1509031 207

داور ذوب آهن – نفت تا پایان فصل محروم شد


1509031 207

 

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین؛ در این بازی مهدی هاشمی نژاد در موقعیت میلی متری آفساید آنطور که از تصاویر تلویزیونی مشخص است صاحب توپ شده و در ادامه با حرکت به سمت دروازه تیم ذوب آهن، نفت را به گل سه امتیازی رساند. حالا علی خسروی یکی از اعضای کمیته داوران اشتباه کمک داور دوم را تایید و می گوید او تا پایان فصل قضاوت نخواهد کرد.

علی خسروی، یکی از اعضای کمیته داوران در خصوص مسایل مختلف این موضوع را تایید کرد و گفت: مطمئن باشید کمک داور این مسابقه دیگر تا پایان فصل قضاوت نمی‌کند. وقتی من کارشناس یکی از برنامه‌های تلویزیونی در شبکه ورزش بودم کمک داوری اراکی به نام بابایی آفساید اشتباهی اعلام کرد که گفتم خیلی اشتباه کرد. دو شب قبل با او صحبت کردم که خودش گفت کار خیلی خوبی بود که از من انتقاد کردی. الان فهمیدم آفساید چیست؟ اتفاقا ما خیلی سخت‌گیر هستیم. نزدیک به 200 بازی پرسپولیس و استقلال را سوت زدم. هزار بار قضاوت کردم و الکی صحنه‌ای را ماست مالی نمی‌کنم.

دیدار ذوب آهن – نفت مسجد سلیمان با گل مهدی هاشمی نژاد یک بر صفر به سود تیم نفت مسجد سلیمان به پایان رسید. بعد از این بازی باشگاه ذوب آهن از کمک داور بازی شکایت کرد. حسن اکرمی داور این بازی و حمیدرضا افشون و نجف پناهی کمک های او بودند.Source link

خواندن  مشمولان اعزام به خدمت ملزم به ارائه کارت واکسن کرونا هستند