5629715

خوشحالی صهیونیست‌ها از تصویب قطعنامه ضدایرانی

[ad_1]

«نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با تقدیر از شورای حکام آژانس اتمی برای تصویب این قطعنامه ضد ایرانی، مدعی شد: «این یک تصمیم قابل توجه بود که چهره واقعی ایران را نشان داد».

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل»، بنت با ادعای اینکه قطعنامه مذکور تاکید می‌کند که ایران با آژانس اتمی همکاری ندارد، ادعا کرد: «و [ایران] از دستورالعمل‌های آن (آژانس) پیروی نمی‌کند. رأی امروز در آژانس اتمی، هشداری شفاف به ایران بود؛ اینکه اگر ایران به فعالیت‌هایش ادامه دهد، کشورهای پیشرو این مسئله را به شورای امنیت [سازمان ملل] باز می‌گردانند».

«بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم جعلی صهیونیستی نیز طی بیانیه‌ای مدعی شد: «آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گام مهمی در تصمیم خود برای محکوم کردن ایران به‌دلیل عدم پایبندی آن به بازرسی‌ها و در واکنش به فعالیت‌های هسته‌ای در سایت‌های مختلف در سراسر کشور برداشت».

گانتز با ادعای اینکه ایران صلح منطقه‌ای و جهانی را تهدید می‌کند، افزود: «علاوه بر محکومیت، جامعه بین‌المللی باید گام‌های ملموسی بردارد. هر دستگاه نظارتی که خاموش می‌شود باید با تحریم‌های دیپلماتیک و اقتصادی مواجه شود. ما باید متحد باشیم و از نزدیک در مقابله با تجاوزات منطقه‌ای و جهانی ایران همکاری کنیم».

311311

[ad_2]

Source link

پیشنهاد روز