5696520

خط و نشان تند محسن رضایی : ای کاش ، اسرائیل جرات کرده و یک غلطی بکند تا ما …


محسن رضایی در آیین بزرگداشت شهید محمد بروجردی در دانشگاه عالی دفاع ملی با اشاره به سخنان چند روز اخیر مقامات رژیم صهیونیستی و تهدیداتی که علیه کشورمان داشته اند تصریح کرد: مقامات اسراییل تهدید کرده‌اند که فلان طرح که نمی خواهم اسمش را ببرم می‌خواهند اجرایی کنند، ای کاش اسراییل جرات کرده و یک غلطی بکند و بهانه ای به دست ما بدهد تا ما او را از روی زمین محو کنیم.

معاون اقتصادی رییس جمهور گفت : برای بزرگداشت مرد بزرگی دور هم جمع شده ایم البته امروز بزرگداشت پیشمرگان کرد مسلمان هم هست که در گمنامی جان خود را فدای انقلاب کردند.

وی شهید محمد بروجردی را اولین مرد میدان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و گفت: شهید بروجردی مشتاق حضور در میدان نبرد حق علیه باطل بود او مبارزی خستگی ناپذیر بود ، او قبل از انقلاب با بصیرتی که داشت خطر گروه مجاهدین( منافقین ) برای انقلاب را تشخیص داده بود و گوش زد کرد برای همین بود که گروه های مسلمان مبارزه برای مقابله با رژیم شاه و خطر اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کودتایی شکل بگیرد و یا منافقین اسلحه به دست بگیرند ، با هم متحد شدند .

ای کاش اسرائیل غلطی بکند تا از زمین محوش کنیم

بیشتر بخوانید :

معاون اقتصادی رییس جمهور تصریح کرد: شهید بروجردی دارای یک مکتب فکری و از بصیرت بسیار بالایی برخوردار بود، او معتقد بود کسی که مردم کردستان را دوست ندارد نباید به کردستان بیایید. او صاحب فکر و اعتقاد بود و رفتار و کردار او با فکر و اعتقاد بود . بعد از تاسیس پیشمرگان مسلمان کرد بود که سازمان های مبارز مردمی با الگو گیری از تفکر او تشکیل شد گروه های مانند حزب الله لبنان، سپاه بدر.

رضایی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی همه سراب ها را کنار زد و در مقابل زورگویان عالم ایستاد و شما در این چند روز اخیر مشاهده می‌کنید که رژیم صهیونیستی، آمریکا و کشورهای اروپایی مجدد برای شکستن این مقاومت متحد شده اند.

وی ادامه داد: دنیا در حال تغییر و پوست اندازی است اگر کشور ما در این تحول نقش‌آفرینی کند می‌تواند جایگاه خود را حفظ کند.

۲۱۲۱Source link

خواندن  کمک یک میلیارد یورویی آلمان به اوکراین