5695559

خطیب جمعه شیراز : برخی دوباره سازش برجامی را مطرح می‌کنند / مومن حق ندارد خود را ذلیل کند


آیت‌الله لطف‌الله دژکام ظهر امروز در خطبه‌های‌ نماز جمعه ضمن تبریک دهه کرامت به ویژه میلاد امام رضا(ع) صبر پیشه کردن در برخی موارد را لازم دانست و اظهار داشت: در ماجرای برجام ما کوتاه نیامدیم، طرف مذاکره به قول خود وفادار نماند اما باز برخی دوباره سازش و کوتاه آمدن را مطرح می‌کنند.

وی با بیان مسئله آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای گفت: این بساطی است که قدرتمندان درست کردند تا به ما زور بگویند و با وجود گذشت ۳ دوره ریاست جمهوری با ۳ رویکرد مختلف زورگویی آنها همچنان ادامه دارد.

خطیب جمعه شیراز : برخی دوباره سازش برجامی را مطرح می‌کنند / مومن حق ندارد خود را ذلیل کند

بیشتر بخوانید:

امام جمعه شیراز با بیان اینکه مومن حق ندارد خود را ذلیل کند، افزود: باید مسیری که مدنظر مقام معظم رهبری است را محکم دنبال کنیم، نکته‌ دیگر اینکه باید تحصیل‌کردگان و دانشگاهیان به میدان آیند، میدان، میدان تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی است پس باید قدرت اقتصادی را هم به رخ دشمن کشید و فقط قدرت نظامی کافی نیست.

آیت‌الله دژکام با بیان اینکه عزت دنیا و آخرت با کسب قدرت در همه ابعاد به دست می‌آید، افزود: باید جوانانی که نیازمند حمایت هستند، از سوی افراد متمکن حمایت شوند چون ثروت و رونق آن نصیب کل جامعه خواهد شد.

۲۳۱Source link

خواندن  خطیب جمعه ساری : منافقین درفضای مجازی فیلم و کلیپ مطالب غیر انقلابی پخش می‌کنند،  هیچ ایرانی حق باز ارسال این مطالب را ندارد