خطیبی: مس رفسنجان تیم قدری است


 خطیبی: مس رفسنجان تیم قدری است

سرمربی آلومینیوم اراک گفت: می‌دانیم که تیم مس رفسنجان زخم‌خورده است


به گزارش ایلنا، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: بازی که فردا داریم، می‌دانیم که تیم مس رفسنجان زخم‌خورده است بازی قبلی خود را باخته و شرایطش به گونه‌است که با این که دو تا باخت دارد در شرایط سختی بوده و ما از این غافل نمی‌شویم که بگوییم چون این تیم باخته ضعیف است، خیلی تیم قدری است و بازیکنان با کیفیتی دارد.

سرمربی آلومینیوم اراک با بیان اینکه آنالیز کردیم ان‌شاءالله فردا یک بازی خوب تماشاگرپسند را انجام دهیم و با سربلندی از بازی بیرون بیاییم، افزود: دو تا بازی گذشته را خوب پشت سر گذاشتیم آنها تمام شده برای ما و کاری به بازی قبلی نداریم فردا با مس رفسنجان بازی می‌کنیم و فکر و ذهن ما برای بازی فردا است.

وی عنوان کرد: شرایط بازی چون تو زمین خودش، رفسنجان بازی نداشته ولی تیمی است که در داخل خانه و بیرون خانه شرایط مساوی دارد چون بازیکنان خیلی خوبی دارد و شناخت هم از نظر تیمی و فردی داریم. ان‌شاءالله بتوانیم فردا آنچه مد نظر ما است در زمین پیاده کنیم و بتوانیم از نقطه ضعف و مواردی که مس دارد استفاده کنیم و با نقاط قوتی که داریم بتوانیم پوشش بدهیم و مشکلی نداشته باشیم.


انتهای پیام/Source link

خواندن  منصوریان: به استقلال خوشامد می گویم/ با هر نتیجه‌ای اعتراض نمی‌کنیم/ پرسپولیس از دست مان در رفت