5630525

خرید گرماتاب فضای باز


امروزه شرکت گرماسان سیستم‌های گرمایشی خود را برای آسایش دمایی در اکثر محیط‌های فعالیتی شما که نیاز به گرمای یکنواخت و رضایت پرسنل و بهره‌وری هر چی بیشتر شما از فضای صنعتی و تجاری خود دارید را تولید و عرضه می‌نماید.

یکی از مطمئن‌ترین سیستم‌های گرمایش سوله و کارخانه، گرمایش سالن‌های صنعتی و البته گرمایش گلخانه‌ها،  مرغداری‌ها و… استفاده از سیستم‌های گرمایش تابشی لوله ای گرماسان می‌باشد، که در بازار تحت عنوان گرماتاب شناخته شده است.

بنابر اعلام شرکت گرماسان، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیران صنایع مختلف، اماکن تجاری و گلخانه‌ها، تامین گرمایش محیط‌های کاربری مورد نظرشان است؛ که هیترهای تابشی لوله‌ای بهترین گزینه جهت گرمایش محیط‌ می‌باشد.

خرید گرماتاب فضای باز

سیستم‌های گرمایش تابشی لوله‌ای با توجه به مزیت‌های کاربردی و به‌صرفه از جمله کاهش چشمگیر مصرف گاز و برق، افزایش راندمان حرارتی و همچنین کیفیت و یکنواختی مطلوب گرمایش، بهترین گزینه به عنوان گرمایش محیط‌های صنعتی و تجاری می‌باشد. همچنین طول عمر بالا و کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری این سیستم‌های گرمایشی، باعث افزایش راندمان تولید شده که این مهم برای تولیدکنندگان و کارخانه‌داران بسیار حائز اهمیت است.

هلدینگ شایانیر صنعت آرتان با برند گرماسان، تولیدکننده انواع مدرن‌ترین سیستم‌های گرمایش تابشی لوله‌ای، کوره‌های هوای گرم (بخاری گلخانه)، هیترهای تابشی سرامیکی، هیتر چتری (قارچی)، کوره خشک کن و… در کشور است که بیش از ۱۵ سال سابقه طراحی و تولید، با نشان استاندارد ملی ایران و همچنین استاندارد  CE اروپا را در کارنامه خود دارد.

این شرکت در طول دوره فعالیت خود توانسته حجم عظیمی از نیازمندی‌های صنایع داخلی و صنعت گلخانه‌ای کشور را تامین نماید و با عضویت در انجمن‌ها و اتحادیه‌های مهندسی و البته با تکیه بر دانش روز دنیا و تخصص مهندسین ایرانی، امروزه بزرگ‌ترین و با اعتبار ترین برند ایرانی در حوزه سیستم‌های گرمایشی می‌باشد.

خواندن  مهمترین ویژگی‌ها برای پلیس شدن چیست؟

خرید گرماتاب فضای باز

تفاوت گرماسان و دیگر برندهای بازار این است که این برند با سابقه همکاری با نهادها و ارگان‌های رسمی کشوری و همچنین اجرای صدها پروژه عظیم را در رزومه خود دارد و امروزه مطمئن‌ترین و بزرگ‌ترین اجراکننده سیستم‌های گرمایشی در ایران است، تفاوت‌های قابل توجه‌ای با دیگر شرکت‌های سیستم‌های گرمایشی دارد که می‌توان به: «استفاده از تیم مهندسان برتر ایرانی در تولید»، «انتخاب بهترین مواد اولیه»، «دقت بالا در مونتاژ دستگاه‌ها» و «بزرگ‌ترین شبکه نصب و خدمات پس از فروش در کشور» اشاره کرد.

گرماسان در طول ۱۵ سال فعالیت تولید هیترهای تابشی و با اتکا به کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروش فعال در سراسر کشور با افتخار توانسته انتخاب اول برندهای برتر در صنایع مختلف باشد.

مشاوران ما در ۷ روز هفته آماده پاسخ‌گویی و مشاوره برای خرید بهترین سیستم گرمایشی (گرماتاب گلخانه‌ای، صنعتی و رستورانی) هستند و می‌توانید با شماره تماس ۲۲۲۲۹۱۷۶-۰۲۱ تماس گرفته و یا به سایت www.GARMASUN.com  مراجعه کنید.Source link