5709135

«خانه کتاب» اهواز افتتاح می‌شود

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین: محمدتقی حق‌بین مدیر کتابفروشی خانه کتاب اهواز با اعلام خبر تاسیس کتاب‌فروشی جدید در اهواز، بیان کرد: با بررسی‌های انجام شده، شهر اهواز یکی از این مناطقی است که با وجود کتابفروشی‌های محدود، به یک توسعه ویترین کتاب نیاز داشت. پیش‌بینی می‌شود، این کتابفروشی تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

وی ادامه داد:علاوه‌براین طبق آمار و اطلاعاتی که از نمایشگاه مجازی کتاب، استان‌های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان ازجمله مناطق پرمخاطب در حوزه کتاب هستند.

حق‌بین با بیان اینکه تلاش داریم خانه کتاب اهواز به‌عنوان یک مرکز فرهنگی و تفریحی برای مردم این منطقه باشد، افزود: در دنیا فضاسازی برای مراکز عرضه محصولات فرهنگی و هنری متداول است که وجوه مختلفی مثل قفسه‌ها و شیوه عرضه محصولات متفاوت باشد و ما نیز در این مجموعه چنین موضوعی را مدنظر قرار داده‌ایم.

مدیر انتشارات «کتاب یک» عنوان کرد: بخش زیادی از کتابفروشی‌ها در شهرستان‌ها، فعالیت تخصصی ندارند، اما فضای خانه کتاب اهواز به‌گونه‌ای طراحی شده که امکان متنوع ازجمله گردشگری و تفریح نیز در فضای آن دیده شده است.

حق‌بین با اشاره به فضای ۱۲۰۰ متری این کتابفروشی، گفت: این کتابفروشی در طبقه دوم مجتمع سنتر پارک اهواز واقع در خیابان کیان‌پارس روبه‌روی ساحل کارون قرار دارد.

48

[ad_2]

Source link

خواندن  فرهنگ، دغدغه مقام معظم رهبری و از سیلست های دولت آیت الله رئیسی است