1533229 703

خاموشی برق در ۱۰ اداره پرمصرف تهران


1533229 703

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، کامبیز ناظریان افزود: بر اساس مصوبه هیات وزیران همه دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، نیروهای مسلح و نهادهای عمومی موظف‌اند در ساعات اداری حداقل ۳۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته و در ساعات غیراداری به میزان ۶۰ درصد، مصرف برق خود را کاهش دهند.

وی افزود: در حال حاضر همه ادارات شهر تهران دارای کنتور هوشمند بوده و مصرف برق این ادارات به‌صورت لحظه‌ای توسط کارشناسان برق پایتخت از راه دور پایش می‌شود.

مدیرعامل توزیع برق تهران بزرگ ادامه داد: پیش از این با مراجعه حضوری گروه‌های ارزیاب، راهنمایی‌های لازم به این ادارات داده شده و در زمینه مدیریت بار شبکه و جلوگیری از بروز هرگونه اختلال در تامین برق هموطنان، برق اداراتی که اقدام به کاهش مصرف نکنند با اخطار قبلی قطع خواهد شد.

ناظریان گفت: اسامی اداراتی که برق آن‌ها قطع می‌شود، اعلام و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

همچنین امروز حین مصاحبه خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با آقای ناظریان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، برق این نهاد دقایقی قطع شد.

وزارت نیرو اعلام کرده بود که برق ادارات پرمصرف را در پی مدیریت مصرف برق قطع می کند. امروز نیز ۱۰ سازمان و اداره بزرگ شهر تهران از طرف شرکت توزیع برق اخطار گرفتند.Source link

خواندن  دیدار وزیر امورخارجه با رئیس مجلس ارمنستان