5681452

حمله به روحانیون در حرم رضوی | اهداف ضاربان به روایت نماینده مشهد در مجلس


فاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به تعرض به سه طلبه در حرم امام رضا (ع) گفت: مضروب ساختن این طلاب که یک نفر از آنها نیز به شهادت رسیده‌ توطئه دشمن برای ایجاد اختلاف بین مسلمانان است.

وی افزود: شهید حجت‌الاسلام اصلانی و حجت‌الاسلام پاکدامن هر دو افرادی بصیر و خدمتگزار بودند و همواره در حوزه امور فرهنگی و همین‌طور خدمت رسانی به مناطق حاشیه‌ای شهر تلاش و فعالیت داشتند.

حمله به روحانیون در حرم رضوی | اهداف ضاربان به روایت نماینده مشهد در مجلس

بیشتر بخوانید : 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این سه طلبه توسط یک فرد تبعه خارجی با چاقو مورد آسیب قرار گرفتند در جلسه مشغول بررسی برنامه‌های خود برای خدمت‌رسانی به مناطق حاشیه‌ای شهر و برنامه‌ریزی برای این کار بودند که مورد حمله قرار گرفتند.

رحمانی با بیان اینکه شهید اصلانی با این شهادت مزد زحمات خود را گرفت، خاطرنشان کرد: نیروهای امنیتی در حال بررسی ابعاد مختلف این حادثه هستند و من از مردم فهیم ایران می خواهم تا با هوشیاری با این موضوع مواجهه داشته باشند تا در مسیر خواسته‌های دشمن حرکت نکنیم.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران منادی وحدت در منطقه و جهان است و این گونه اقدامات غیر انسانی توطئه آمریکا و انگلیس برای اختلاف افکنی است.

۲۱۲۱Source link

خواندن  انتقاد تند آیت‌الله فاضل لنکرانی از هتک حرمت به تمثال امام (ره) در قم