1427614 292

حملات راکتی شدید ارتش سوریه به ادلب


1427614 292

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، منابع خبری از حملات راکتی شدید ارتش سوریه به مواضع تروریست‌ها در ادلب و شمال غرب حماه خبر دادند.

خبرنگار المیادین در دمشق از حملات راکتی شدید ارتش سوریه به مواضع تروریست‌ها در جنوب و غرب ادلب و نیز شمال غرب حماه خبر داد.

از سوی دیگر منابع سوری هم از حملات موشکی شدید نیرو‌های ارتش سوریه از ساعات اولیه صبح امروز به مناطق مختلف ادلب خبر دادند.

این منابع افزودند: موشک انداز‌های ارتش سوریه مناطق «مرعیان»، «الفطیره»، حومه «الباره» و «کنصفره» در «جبل الزاویه» در جنوب ادلب و نیز اطراف شهر «اریحا» و «جسرالشغور» و اطراف آن در غرب ادلب و نیز اطراف روستای «قلب لوزه» را زیر آتش شدید خود قرار دادند.

منابع وابسته به مخالفان سوری از حملات نیرو‌های ارتش ترکیه به مواضع ارتش سوریه در حومه شرقی و جنوب شرقی ادلب خبر دادند.

این منابع گفتند که ارتش ترکیه از همه نیرو‌های خود در استان ادلب و حومه غربی حلب خواسته است که در حال آماده باش کامل باشند.

این منابع فاش کردند که نیرو‌های ارتش ترکیه برای اولین بار از زمان ورود به ادلب و حومه غربی حلب، اقدام به استقرار یگان‌های زرهی در خطوط درگیری با نیرو‌های ارتش سوریه در حومه ادلب و غرب حلب کرده‌اند.

این منابع همچنین به حملات هوایی جنگنده‌های روسی به مواضع تروریست‌ها در «سهل الغاب» در حومه شمال غربی حماه اشاره کردند.

 Source link

خواندن  امیدواریم عقلانیت بر برگزارکنندگان انتخابات حاکم شود و با تأیید صلاحیت افراد شایسته، امکان حضور نگرش‌های سیاسی مختلف را فراهم کنند/ تابع جبهه اصلاحات ایران هستم/ در صورت عدم تأیید صلاحیت، به تبیین برنامه مجمع زنان اصلاح‌طلب خواهیم پرداخت