1643553967 unnamed file

حمایت از توسعه کسب‌ و کارهای زنان سرپرست خانوار


حمایت از توسعه کسب‌ و کارهای زنان سرپرست خانوار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: از توسعه مشاغل و کسب و کار در حوزه زنان سرپرست خانوار، دارای معلولیت و کارآفرینان حمایت می‌کنیم.


به گزارش ایلنا، حجت‌الله عبدالملکی از نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین سرپرست خانوار و دارای معلولیت در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازدید و بر اهمیت این نوع مشاغل تاکید کرد.

در این بازدید، مسوولان بخش‌ها و غرفه‌‎های حاضر در نمایشگاه، چالش‌ها و مسائل خود را پیرامون توسعه مشاغل به ویژه در حوزه مشاغل خانگی بیان کردند.

غرفه‌داران حاضر در نمایشگاه خواستار حمایت دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از  توسعه مشاغل در حوزه زنان سرپرست خانوار و معلولان شدن.

بازاریابی محصولات، بیمه و هزینه‌های درمانی معلولان، تهیه ابزار اولیه برای کار، کمک‌های حمل و نقل ویژه معلولان و تسهیل در صدور فرآیند مجوزهای بهداشتی، اختصاص محل مناسب و دائمی برای فروش و عرضه محصولات از جمله نکاتی بود که از سوی غرفه‌داران مطرح شد.

در این نمایشگاه صنایع دستی، غذایی، پوشاک، کشاورزی و کیف و چرم در معرض دید عموم و عرضه قرار گرفته است.

نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین سرپرست خانوار و معلول که همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مادر در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی خیابان آزادی افتتاح شده است تا ۲۲ بهمن سال جاری ادامه خواهد داشت.

بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است.


انتهای پیام/Source link

خواندن  پیشنهاد تمدید واگذاری ورزشگاه‌های امام رضا و شهید کاظمی