1655566036 محمد اسلامی

حل مشکلات مردم نطنز و بادرود با اهتمام ویژه رسیدگی می‌شود

[ad_1]

حل مشکلات مردم نطنز و بادرود با اهتمام ویژه رسیدگی می‌شود

رئیس سازمان انرژی اتمی با درج یادداشتی در فضای مجازی گزارشی از سفر به شهرهای نطنز و بادرود در جریان بیست و پنجمین سفر استانی دولت مردمی به استان اصفهان منتشر کرد.


به گزارش ایلنا، محمد اسلامی در یادداشتی در اینستاگرام نوشت:

در جریان بیست و پنجمین سفر استانی دولت مردمی به استان اصفهان، صبح روز پنجشنبه ۲۶ خرداد به‌عنوان نماینده رئیس جمهور محترم به شهرهای نطنز و بادرود سفر کردم و از نزدیک با مردم شریف و بلندنظر این شهرها در خصوص پیشبرد طرح‌ها و رفع مشکلات پیش روی دیدار داشتم.

مردم با استعداد و ولایتمدار استان اصفهان همواره در مسیر پیشرفت کشور ارزش‌آفرین هستند و همان‌گونه که جناب دکتر رئیسی فرمودند باید نسبت به رفع مشکلات این استان اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.

در جریان بازدید از شهرهای نطنز و بادرود با ظرفیت‌ و توانمندی منطقه در حوزه‌های صنعتی و کشاورزی آشنا شدم و با بررسی برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت، اولویت‌هایی به منظور رفع مشکلات و رشد شهرستان مطرح گردید.

همچنین در دیدار چهره به چهره با مردم متین شهر نطنز موضوعات و مشکلاتی بیان شد که این موارد توسط معاونت اجرایی ریاست جمهوری با جدّیت پیگیری و رسیدگی می‌شود. از این رهگذر در تلاشیم تا حل مشکلات مردم نطنز و بادرود با اهتمام ویژه رسیدگی شود.

رفع محرومیت، اجرای پروژه‌های مهم در حوزه آب، صنعت و راه‌ و شهرسازی از مهم‌ترین مطالبات مردم و مسئولین منطقه در این سفر بود

تمام تلاش بنده و همکارانمان در نهاد ریاست جمهوری بر آن است تا مصوباتِ این سفر استانی هر چه سریعتر اجرایی شوند.

خواندن  رئیس کانون وکلا: وکالت، کسب و کار نیست

حضور در گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهیدان، بازدید از شرکت‌های فعال، دیدار چهره به چهره با مردم و حضور در جلسه شورای اداری شهرستان و استان از مهم‌ترین محورهای سفر این‌جانب به شهرهای نطنز و بادرود بود که انشالله مؤثر و با نتایج مثبت و روبه‌جلو همراه باشد.


انتهای پیام/

[ad_2]

Source link