5708955

حضور پر شور مردم در شنبه‌های مهربانی عطاویچ

[ad_1]

این مراسم با استقبال پرشور مردم در 28خرداد 1401 و با حضور هنرمندان، ورزشکاران و مردم نیکوکار در شعبه اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه عطاویچ، در پنجمین کمپین شنبه مهربانی عطاویچ، “سعید لطفی” بازیکن اسبق تیم ملی، “حسن همتی” بازیگر سینما و تئاتر؛ زوج جوان استندآپ کمدین “حمید بیگی و مهرنوش افتخاری” و هنرمند و همراه همیشگی “محمد مسلمی” حضور داشتند و با استقبال مردم روبه‌رو شدند.

سعید لطفی با تشکر از برگزار کنندگان این مراسم، گفت: در این روزگار سخت، مردم باید هوای یکدیگر را داشته باشند و اجرای این برنامه‌ها می‌تواند برای نیازمندان دلگرمی بزرگی به حساب بیاید.

حسن همتی از دیگر مهمانان این کمپین بود که در صحبت‌هایش با تأکید بر تداوم برنامه‌های خیر خواهانه گفت: مردم ایران همیشه در پی یاری یکدیگر هستند و تقریباً این اولین بار نیست که چنین کمپین‌هایی از سوی واحدهای صنعتی و تولیدی به اجرا در می‌آید، اما تداوم این کمپین‌ها، می‌تواند از نقاط قوت فعالیت عطاویچ به شمار بیاید.

این هنرمند سینما و تئاتر و بازیگر سریال “یاغی” معتقد است با حضور در این کمپین‌ها می‌توان همگرایی را در میان مردم و بیماران نیازمند بیشتر کرد و نگاه انسان دوستانه را گسترش داد.

حضور پر شور مردم در شنبه‌های مهربانی عطاویچ

حمید بیگی نیز از دیگر مهمانان این کمپین، فعالیت برای بهبود کیفیت خدمات به اقشار نیازمند را یکی از مهمترین فعالیت‌های خود اعلام کرد و گفت: من با پیوستن به این کمپین حمایت خود را از این کمپین اعلام می کنم و مردم را به همراهی با این کمپین دعوت می کنم .

مهرنوش افتخاری استندآپ کمدین با حضور خود در این کمپین با تشکر از مدیریت عطاویچ و استقبال از این اقدام نوآورانه در رستورانهای زنجیره ای گفت: اقدامات نوآورانه همیشه مورد استقبال مردم قرار می گیرد و نگاه انسان دوستانه را ترویج می کند.

خواندن  افزایش آمار بستری‌های کرونا در هرمزگان

لازم به ذکر است که در کنار استقبال گرم مردم، حضور هنرمندان و خیرین از ویژگی‌های برگزاری این هفته از شنبه‌های مهربانی عطاویچ بود. همچنین مدیر بازاریابی، مدیر فروش خارج از کشور مجموعه عطاویچ و نماینده‌هایی از شعب نیز در این مراسم حضور داشتند.

[ad_2]

Source link