حضور اتاق بازرگانی زنجان در نمایشگاه گردشگری و سفر ترکیه


حضور اتاق بازرگانی زنجان در نمایشگاه گردشگری و سفر ترکیه

رئیس اتاق بازرگانی زنجان، با اشاره به حضور اتاق بازرگانی این استان در نمایشگاه گردشگری و سفر ترکیه گفت: حضور اتاق بازرگانی زنجان ذیل نقشه راه در نمایشگاه های حوزه های مختلف برنامه‌ریزی شده است.


به گزارش ایلنا از زنجان، علی یگانه فرد امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده برای عملیاتی کردن نقشه راه تجارت خارجی استان زنجان، اظهار کرد: در همین راستا حضور در نمایشگاه های خارجی و داخلی برنامه‌ریزی شده است.

یگانه فرد نمایشگاه های بین المللی را یکی از محورهای توسعه همکاری و آشنایی تجار و فعالان حوزه های مختلف اقتصادی عنوان کرد و گفت: آشنایی با تولیدات و زمینه های دیگری که موجب رونق اقتصادی و ارتباطات تجاری و اقتصادی می شود نیز از دیگر مزایای نمایشگاه ها است.

وی از حضور اتاق بازرگانی زنجان در نمایشگاه گردشگری و سفر در استان وان ترکیه خبر داد و گفت: با سرعت گرفتن واکسیناسیون در ایران و همچنین دیگر کشورها برگزاری نمایشگاه ها رونق گرفته و امید است تا با پایان پاندمی بتوان توسعه اقتصادی را از طریق برگزاری و حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی دنبال کرد.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه غرفه اتاق بازرگانی زنجان در «یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سفر به منطقه شرق آناتولی ترکیه (وان)» به همراه نمایشگاه های جانبی و «چهارمین کنفرانس بزرگ پژوهش های غرب آسیا» نسبت به معرفی ظرفیت های گردشگری، سفر، تجازت، صنعت و کشاورزی و … اقدام کرده است، افزود: با توجه به اینکه ترکیه شریک نخست تجاری استان زنجان بوده گسترش همکاری ها با این کشور و استان های آن مهم است.

خواندن  ضرورت اجرای تکالیف قانونی دستگاه‌های اجرایی در مورد ایثارگران

وی با اشاره به اینکه از برنامه های اتاق بازرگانی زنجان در این نمایشگاه حضور در اتاق بازرگانی و صنایع استان وان است، تصریح کرد: آمادگی گسترش همکاری و کار در زمینه های مشترک در زمینه های مختلف تجاری با اتاق بازرگانی وان را داریم.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به اینکه نقشه راه تجارت خارجی استان زنجان در بخش های مختلف در حال عملیاتی شدن است، اظهار کرد: این نقشه راه در کشور منحصر بفرد بوده و برنامه های خارجی استان ذیل این نقشه راه پیگیری می شود.


انتهای پیام/Source link