حسینی

حسینی: صحنه اخراج صد در صد درست بود/ بازیکنانم قدر موقعیت ها را ندانستند


حسینی: صحنه اخراج صد در صد درست بود/ بازیکنانم قدر موقعیت ها را ندانستند

سرمربی پیکان از تساوی تیمش با استقلال صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، مجتبی حسینی در نشست خبری پس از بازی با استقلال اظهار داشت: همانطور که دیدید بازی با کیفیتی بود. مقابل یکی از آماده ترین تیم های ایران قرار گرفتیم و با جو خوب استادیوم بازی شور خوبی داشت. در نیمه اول هم که ۱۱ نفره بودند چند موقعیت خوب داشتیم و کمترین موقعیت رادادیم و پس از اخراج هم پرسینگ شدید انجام ندادنذ و از عقب بازی کردیم. در نیمه دوم هم خیلی موقعیت درست کردیم که متاسفانه استفاده نکردیم. در چنین موقعیت های تیم های بزرگ می توانند ضربه بزنند. بازیکنان ما باید قدر موقعیت ها را بدانند. جا دارد به بچه ها خسته نباشید بگویم که مقابل یکی از بهترین تیم های ایران فوتبال خوبی بازی کردند.

 

وی در مورد اعتراض به داوری گفت: من فکر میکنم در نیمه اول اعتراض کردم. اگر فیلم بازی را ببینید صحنه های که خطا نگرفت خطا بود. بیشتر اعتراض نکردم چون ترسیدم اخراج شوم. داور جوان بود و امیدوارم که تجربه به خوبی به دست آورده باشند.

حسینی در مورد حضور تماشاگران گفت: تماشاگران مزه فوتبال هستند و بعد از دو سه سال شور خاصی به بازی دادند. اگر چیزی به ما پرتاب کردند اشکالی ندارد. نشانه گیری آنها زیاد خوب نبود.

وی افزود: وقتی تیم جوانی دارید تیم شما پیشرفت میکند ولی مشکلی که داشتیم نیک فصل بود. یکی دو بازیکن خیلی خوب را از دست دادیم. طوری هم نبود که جایگزین کنیم. این ضربه بدی زد که بازیکن خوب مان را به تیم رقیب دادیم. این در مربیگری من هم اثر می‌گذارد.

خواندن  گزارش تصویری بازی پیکان و فولاد خوزستان

او در مورد اخراج بازیکن استقلال اظهارداشت: صد در صد تصمیم درستی بود چون استقلال در ورزشگاه آزادی طوری پرس میکند که نمیشود بازی کرد اما وقتی هم آنها ۱۱ بازیکن داشتند هم طور دیگری بازی میکردیم. باید فیلم بازی را ببینیم و صحنه را ببینیم ولی بازیکن ما از بازیکن استقلال رد شد و او خطا کرد. باید ببینیم که پوشش داشت یا نداشت.


انتهای پیام/Source link