1638398210 unnamed file

جنوا صفر – میلان 3؛ پیروزی روسنری در شب گلزنی زلاتان


جنوا صفر - میلان 3؛ پیروزی روسنری در شب گلزنی زلاتان

هفته پانزدهم سری آ ایتالیا با پیروزی ارزشمند تیم فوتبال آث‌میلان و توقف ناپولی پیگیری شد.


به گزارش ایلنا،هفته پانزدهم سری‌آ ایتالیا چهارشنبه شب از ساعت ۲۳:۱۵ با برگزاری دو دیدار مهم پیگیری شد و در پایان آن تیم‌ میلان توانست حریف خود را از پیش رو بردارد و ناپولی نیز مقابل میزبان خود متوقف شد.  

 

ساسولو – ناپولی

 

صدرنشین سری آ در هفته پانزدهم این لیگ میهمان ساسولو بود. در ابتدا شاگردان لوچانو اسپالتی با گل‌های فابیان رویز و دریس مرتنز از حریف خود پیش افتادند اما در نهایت تیم سختکوش ساسولو موفق شد با گل‌های جانلوکا اسکاماکا و جیان مارکو فراری کار را به تساوی بکشاند تا صدرنشین ایتالیا متوقف شود. 

 

شاگردان لوچانو اسپالتی با این تساوی ۳۶ امتیازی شدند و با یک امتیاز بیشتر نسبت به میلان جایگاه صدر را از دست ندادند. ساسولو نیز با ۱۹ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد.  

 

جنوا – آث میلان

 

روسونری پس از شکست در دو هفته اخیر میهمان جنوا بود و برای حضور در کورس قهرمانی نیاز به پیروزی در این دیدار را داشت. شاگردان استفانو پیولی از همان ابتدای کار بازی را هجومی آغاز کردند. زلاتان ابراهیموویچ مرد ۴۱ ساله و تمام نشدنی میلان در دقیقه ۱۰ با یک ضربه آزاد بسیار زیبا توانست دروازه میزبان را باز کند. 

 

در ادامه جونیور مسیاس در دقایق ۱+۴۵ و ۶۱ موفق شد گل‌های دوم و سوم تیمش را به ثمر برساند تا حساب کار با نتیجه سه بر صفر به پایان برسد. 

 

میلان با این پیروزی ۳۵ امتیازی شد و به یکقدمی ناپولی صدرنشین رسید. جنوا نیز با ۱۰ امتیاز در رده هجدهم قرار دارد. 

خواندن  ویدیو: گل زیبایی رافائل لیائو به اسپتزیا


انتهای پیام/Source link