1538621 236

جزییات دستگیری سارقان محله سیدخندان تهران

[ad_1]

1538621 236

به گزارش تابناک به نقل از فارس، سرهنگ موقوفه‌ای گفت: سارقان منزل در محله سیدخندان، پس از سومین سرقت متوالی در همان شب دستگیر شدند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی اعلام شهروندان و تماس با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر حضور سارقان در منزلی در محله سید خندان سریعا ماموران کلانتری ۱۲۰ سیدخندان جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای گفت: ماموران به محض حضور در محل، سارقان را در حال خروج از منزل مورد نظر مشاهده کردند. در تعقیب و گریز یکی از سارقان را دستگیر کردند، اما سارق دیگر به صورت پیاده با استفاده از تاریکی شب متواری شد.

به گفته او، ماموران به حضور خودروی سارقان در ابتدای خیابان پی بردند و با یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه متهم سوم را که در داخل خودرو منتظر همدستانش بود، دستگیر کردند.

در بررسی اولیه مشخص شد پلاک خودرو سرقتی بوده و متعلق به خودروی دیگری است. در داخل خودرو انواع مختلف ابزار و آلات، لوازم منزل، طلا و… کشف شد.

سرهنگ موقوفه‌ای گفت: متهمان ۴۰ و ۴۳ ساله در تحقیقات ابتدایی به جرم ارتکابی و سرقت منزل در محل سید خندان و ۳ فقره سرقت در همین بازه زمانی اعتراف کردند.

مال باختگان به کلانتری مراجعه و اموال خود را شناسایی کردند. متهمان دارای سوابق متعدد شرارت، سرقت و تحمل حبس در زندان بودند. هر ۲ متهم به مرجع قضائی معرفی شدند.

[ad_2]

Source link

خواندن  رونالدو باز هم به مسی رسید