d8acd8b2d8a6db8cd8a7d8aa d8b3d8b1d982d8aa d8a7d8b2 d8b4d8b9d8a8d987 d8afd8a7d986d8b4daafd8a7d987 d8a8d8a7d986daa9 d985d984db8c dbb1dbb6 629f6b99390fa

جزئیات سرقت از شعبه دانشگاه بانک ملی/ ۱۶۸ صندوق به سرقت رفت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی بانک ملی ایران در اطلاعیه‌ای تکمیلی درباره سرقت شعبه دانشگاه، اعلام کرد: طی روز گذشته اخباری در برخی از رسانه‌ها منتشر شد که در آن تعداد صندوق های اجاره‌ای مورد سرقت قرار گرفته شعبه دانشگاه این بانک 1000 صندوق عنوان شده بود که بدینوسیله این عدد تکذیب می شود.

این در حالی است که بر اساس اعلام مسئولان بانک تعداد صندوق های موجود 168 صندوق بوده که در سرقت رخ داده به تعدادی از این صندوق ها آسیب رسیده و برخی از صندوق های این شعبه آسیبی ندیده اند.

در عین حال  بانک ملی ایران در جهت حفظ حقوق مشتریان ضمن مذاکره با در اختیار دارندگان صندوق ، اقدامات ضروری در جهت رسیدگی قضایی دقیق به صندوق های خسارت دیده را اغاز کرده است.

شایان ذکر است پلیس آگاهی با همکاری بانک ملی ایران در حال پیگیری لحظه ای موضوع و شناسایی سارقان بوده که نتایج آن به زودی اعلام خواهد شد.

 

به گزارش تسنیم، طی تعطیلات اخیر، سارقان با ورود به شعبه بانک ملی رو به روی دانشگاه تهران، تعدادی از صندوق امانت و بخشی از تجهیزات اتاق سرور و مرکز مانیتورینگ این شعبه را به سرقت برده اند.

 سارقان، دستگاه ضبط تصاویر را با خود به سرقت می‌برند؛ فعلا جزئیاتی از چگونگی ورود سارقان به بانک و تعداد آنها، اعلام نشده است. 

گفتنی است، سیستم هشدار بانک که باید هم به موبایل رئیس بانک و هم به سامانه پلیس متصل باشد، فقط به موبایل رئیس بانک متصل بوده است و این سرقت به موبایل رئیس بانک پیامک می‌شود اما به دلیل اینکه در سنوات گذشته این سامانه هشدار اشتباهی داده بوده است رئیس بانک به این پیامک اعتنایی نمی‌کند و فکر می‌کند مانند دفعات قبلی پیامک اشتباه است.

خواندن  فریدون جیرانی: از کودکی با پدرم به سینما می رفتم/ ماجرای رد کردن پیشنهادات بازیگری

سرهنگ علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس اگاهی پایتخت در این خصوص گفت: به محض اطلاع از وقوع سرقت پیگیری‌های لازم برای دستگیری سارق یا سارقان ادامه دارد.

لازم بذکر است چند نفر از کارکنان بانک که در بررسی‌های اولیه در این حادثه قصور و سهل انگاری داشته اند تحت نظر هستند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

انتهای پیام/