جابه جایی ۱۳۷هزار و ۶۸۲ زائر اربعینی از مسیر هوایی


جابه جایی ۱۳۷هزار و ۶۸۲ زائر اربعینی از مسیر هوایی

در بازه زمانی 28 شهریورماه تا پایان روز 10 مهرماه جاری در مجموع 137هزار و 682 زائر اربعین حسینی با انجام 1130 سورتی پرواز جا به جا شدند.


به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، در بازه زمانی 28 شهریورماه تا پایان روز 10 مهرماه جاری در مجموع 137هزار و 682 زائر اربعین حسینی با انجام 1130 سورتی پرواز جا به جا شدند که از این تعداد 86213  نفر اعزام و 51469 نفر به کشور بازگشتند.

براساس این گزارش، در عملیات پروازهای اربعین 15 شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی از 15 فرودگاه کشور به مقاصد نجف و بغداد مشارکت داشتند که فرودگاههای امام خمینی (ره)، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز به ترتیب پرترافیک ترین فرودگاه های کشور به شمار رفته اند.

همچنین، سهم شرکت های هواپیمایی داخلی در انتقال زائران 85 درصد بوده است.

گفتنی است؛ اعزام نمایندگان سازمان هواپیمایی کشوری و بازرسان وزارت راه و شهرسازی به فرودگاه نجف، گروه های نظارتی به دفاتر خدمات مسافرت هوایی، دریافت و رسیدگی به شکایات مردمی و همچنین هماهنگی با ایرلاین های داخلی برای برقراری پروازهای فوق العاده و رایزنی های موثر برای حل مشکلات زائران در نجف از جمله اقدامات هماهنگ صورت گرفته توسط این سازمان و وزارت راه و شهرسازی در این ایام بوده است.

 


انتهای پیام/Source link

خواندن  مهلت ثبت‌نام در سامانه املاک و اسکان تمدید شد