1414225 529

ثبت بیش از ۲۴۵ میلیون تردد در جاده‌های مازندران


1414225 529

 

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، محسن هاشمی اظهار داشت: میزان کل تردد در محورهای برون‌شهری استان طی مرداد ماه سال جاری در حدود ۴۳ میلیون و ۹۱۰ هزار تردد بوده که این میزان از تردد در مقایسه با ماه قبل از آن ( تیر ماه ۱۴۰۰) در حدود ۱۸ درصد کاهش داشته است که دلیل عمده آن اعمال محدودیت های تردد به دلیل شرایط شیوع بیماری کرونا بوده است.
وی ادامه داد: میزان کل تردد در محورهای مواصلاتی استان با استانهای مجاور طی مرداد ماه سال جاری در مقایسه با تیر ماه حدود ۲۷ درصد کاهش داشته و به حدود سه میلیون تردد رسیده است ولی مقایسه پنج ماه نخست سال جاری با دوره مشابه سال قبل حاکی از آن است که تغییرات چندانی در میزان کل تردد در محورهای مواصلاتی بوجود نیامده است.
رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران افزود: در مرداد ماه سال جاری با در نظر گرفتن کل محورهای استان پیک تردد مربوط به روز چهارشنبه ششم مرداد بوده که در این روز بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار تردد انجام شده است و در صورتی‌که میزان تردد در محورهای مواصلاتی استان با استانهای مجاور مر نظر قرار گیرد پیک تردد در این محورها در روز جمعه ۸ مرداد بوده که در آن بیش از ۱۲۳ هزار تردد انجام شده است. در هر دو مورد افزایش ترددها متاثر از ایام تعطیلات مربوط به عید سعید غدیر خم بوده است.
وی یادآور شد: در طی مرداد ماه سال جاری حدود ۹ درصد از ترددها مربوط به وسایل نقلیه سنگین بوده است.

خواندن  سناتور دموکرات آمریکایی: با نماینده ایران در سازمان ملل دیدار کردمSource link