5654562

تکلیف حضور تماشاگران برای بازی با امارات مشخص شد


 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛  ستاد مبارزه با کرونا در جلسه روز شنبه خود اعلام کرد دیدار ایران و امارات بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد!

این‌موضوع تعجب خیلی‌ها را به‌همراه داشت اما ستاد مبارزه با کرونا اعلام کرد به دلیل تشدید شیوع ویروس کرونا امیکرون چاره‌ای ندارند که دیدار ایران در برابر امارات را بدون حضور تماشاگر برگزار کنند.

البته نقدهایی هم به این تصمیم وارد شده و برخی‌ها گفته اند بازتاب حضور بانوان در استادیوم آزادی به‌هنگام برگزاری دیدار ایران در برابر عراق موجب اتخاذ این تصمیم شد که بنظر نمی رسد این قضاوت درستی باشد.

بعد از اعلام ستاد مبارزه با کرونا وزارت ورزش و جوانان تلاش کرد تا ستاد ملی مبارزه با کرونا را متقاعد کند که دیدار ایران در برابر امارات هم با حضور تماشاگر برگزار شود اما به‌نظر می‌رسد این تلاش نتیجه‌ای به‌دنبال نداشته  و خبر می‌رسد علاوه‌ بر دیدار ایران – امارات بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

وزارت بهداشت به‌تازگی و با توجه به سرایت سریع ویروس کرونا امیکرون از شهروندان تقاضا کرده برای تزریق دز سوم واکسن هم اقدام کنند. خوشبختانه میزان مرگ‌ومیر ناشی از کرونا در ماه‌های اخیر و با پایان تزریق دوز دوم واکسن کاهش‌یافته اما در هفته‌های اخیر شیوع شیوع سریع ویروس کرونا امیکرون خیلی‌ها را مبتلا کرده و منجر به تعدد مراجعات به بیمارستان‌ها شده‌است.  

متأسفانه رنگ برخی از شهرهای ایران هم به نارنجی و قرمز تغییر پیدا کرده و در مورد بازگشایی دانشگاه‌ها و خیلی از مدارس در ترم دوم هم تردیدهایی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

خواندن  رانندگان اتوبوس های شهری ارومیه دست از کار کشیدندSource link