1534622 211

توصیه رئیس دانشگاه علامه طباطبایی به کنکوری‌ها


1534622 211

به گزارش تابناک به نقل از فارس، آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ از هشتم تا ۱۱ تیرماه برگزار می‌تتی و داوطلبان کمتر از سه هفته تا زمان برگزاری آزمون فرصت دارند.

در این زمینه عبدالله معتمدی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با ذکر توصیه‌ای به داوطلبان آزمون سراسری گفت: داوطلبان بعد از شرکت با آرامش در کنکور که امیدواریم با موفقیت انجام شود و مجاز به انتخاب رشته شوند، سعی کنند برحسب علاقه انتخاب رشته کنند و قبل از انتخاب رشته با فارغ التحصیلان رشته‌های مختلف صحبت کرده و از آن‌ها اطلاعات لازم را بگیرند.

 

* انتخاب رشته مناسب از ورود به دانشگاه مهم‌تر است

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه انتخاب رشته از ورود به دانشگاه اهمیت بیشتری دارد، عنوان کرد: ورود به دانشگاه و ادامه تحصیل در سطح عالی مهم است اما مسأله مهم‌تر آن است که داوطلبان بتوانند در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

وی اضافه کرد: داوطلبان باید افق آینده را ببینند و سپس انتخاب رشته خود را انجام دهند، باید حتی برای پس از فارغ‌التحصیلی از دوره کارشناسی نیز برنامه‌ریزی داشته باشند و بدانند که رشته‌ای که انتخاب می‌کنند مورد علاقه‌شان است و می‌توانند در آن رشته تحصیل در مقاطع بالاتر را ادامه داده و شغل موردنظر خود را پیدا کنند.Source link

خواندن  مجروح شدن شهردار ناحیه ۳ تهران با ضربات چاقو