1430912 173

تهران به شدت سرد می‌شود


1430912 173

 

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان تهران امروز (۱۶ مهرماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری و گاهی همراه با وزش باد و از اوایل شب تا شنبه (۱۷ مهرماه) در بعضی ساعات افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.تا پنج روز آینده در ساعات عصر و شب گاهی افزایش ابر، تندباد موقت و رگبار پراکنده با احتمال رعد و برق در نیمه شمالی محتمل است. همچنین در نیمه جنوبی نیز وزش باد شدید به همراه گرد و خاک قابل انتظار است.

طی سه روز آینده نیز روند کاهش نسبی دما و در ارتفاعات کوهستانی بالای ۲۵۰۰ متر ،یخبندان موقت شبانه سطح زمین پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین و پیشوا با بیشینه دمای ۲۶درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است. آسمان تهران نیز فردا (۱۷ مهرماه) ابری، به همراه وزش باد در بعد از ظهر و نیمه ابری همراه با وزش باد در شب خواهد بود. تهران در این روز با بیشترین و کمترین دمای ۲۲و ۱۳و آسمان تهران قسمتی ابری و همراه وزش باد در بعد از ظهر پیش‌بینی شده است.

وضعیت آسمان پایتخت پس فردا (۱۸ مهرماه) همراه با قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد در آسمان صاف قابل انتظار است و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۱۷و ۱۳درجه سانتیگراد می‌رسد.

 Source link

خواندن  تقدیم ۳۰۰ شهید مدافع سلامت در مهلکه کرونا