03

تهران باید از مدیریت مردمی، عقلانی و تحول آفرین برخوردار باشد


تهران باید از مدیریت مردمی، عقلانی و تحول آفرین برخوردار باشد

وزیر کشور گفت: تهران باید از مدیریت مردمی، عقلانی و تحول آفرین برخوردار باشد. با هر تغییری نفس نویی دمیده می شود و باید این را مغتنم شماریم.


به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد وحیدی وزیر کشور در مراسم تکریم ومعارفه استاندار تهران گفت: امروز اگر از سنگرگاه ایران بزرگ با دشمن صحبت می کنیم تهران در مرکز این سنگرگاه قرار دارد.تهرانی که به عطر ولایت آغشته است.

وزیر کشور عنوان کرد: تهران باید بدون فقر بدون محکومیت و تهرانی باید با کمترین آسیب اجتماعی باشد تهران به عنوان استان صنعتی باید بتواند همه الگوهای خوب صنعتی را ارایه کرده و در بهره وری پیشرو باشد.

وحیدی گفت: تهران که بیش از همه استحقاق دارد اول باشد و تهرانی که امروز 14 میلیون شهروند عزیز را در خود جای داده باید زندگی را راحت‌تر، آسان تر و بانشاط تر بسازد و همه اگر می خواهند علم آموزی کنند بدانند تهران برای آنها نقطه مهمی در علم آموزی ‌فرهنگ دوستی و هر چیز دیگری است.

وزیر کشور تصریح کرد: تهران اگر می‌خواهد چنین باشد باید از مدیریت مردمی عقلانی و تحول آفرین برخوردار باشد با هر تغییری نفس نویی دمیده می شود و باید این را مغتنم شماریم. حضور آقای منصوری یعنی اینکه انقلاب راه خود را درستی کرده است.

ادامه دارد…


انتهای پیام/Source link

خواندن  مردم انتظار معجزه از مسئولان ندارند