14275596 437

تغییر ساعات کار ادارات مازندران از فردا ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۰


تغییر ساعات کار ادارات مازندران از فردا ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۰

معاون استاندار مازندران گفت:از روز سه شنبه، ۱۵ تیرماه تا پایان این ماه، ساعت آغاز کار ادارات و دستگاه های اجرایی ۶:۳۰ دقیقه صبح و پایان آن ۱۳:۳۰خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رقیه صفری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری افزود: از روز سه شنبه، ۱۵ تیرماه تا پایان این ماه، ساعت آغاز کار ادارات و دستگاه های اجرایی ۶:۳۰ دقیقه صبح و پایان آن ۱۳:۳۰خواهد بود.

وی با اشاره به این که تغییر ساعت اداری در استان بر اساس مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران اجرا می شود، افزود: تغییر ساعت کار در ادارات و دستگاه های اجرایی استان، بنا به درخواست شرکت های برق منطقه ای، توزیع نیروی برق استان و غرب مازندران و به استناد بند یک تصویب نامه هیات وزیران صورت می پذیرد.

معاون استاندار مازندران، اظهار داشت: با عنایت به پیش بینی افزایش قابل ملاحظه دمای هوا و رطوبت در روزهای آتی و رشد بار مصرفی به دلیل افزایش استفاده از وسایل سرمایشی که فشاری مضاعف بر تجهیزات شبکه انتقال نیروگاه ها خواهد داشت بمنظور مدیریت انرژی برق در ساعات اوج مصرف و پیشگیری از قطع برق مشترکین خانگی؛ این مصوبه به مرحله اجرا در می آید.

صفری، افزود: همچنین ساعت کار روزهای پنج شنبه تا ساعت ۱۲:۳۰ می باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، بیان داشت: ضمنا استفاده از دیزل و ژنراتور و مدیریت مصرف انرژی در ساعات اوج مصرف مورد تاکید است.

معاون استاندار، تاکید کرد: مدیران به منظور پاسخگویی به مراجعین، نسبت به فعال بودن میزهای خدمت، در ورودی ادارات و طبق روال معمول ساعت کاری اقدام نمایند.

خواندن  ​واحدهای تجاری و اداری رهاشده در بافت فرسوده منطقه ۱۲ تهران پاکسازی شد

 Source link