1429029 279

تسلیت وزیر‌کشور درپی جان‌باختن دهیار وظیفه‌شناس


1429029 279

به گزارش تابناک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در پیام دکتر وحیدی آمده است: برخورداری از نیرو‌های خدوم، وظیفه شناس و دلسوز در اقصی نقاط کشور از افتخارات ایران اسلامی است و تلاش دهیاران در این بستر نقش زیادی در آبادانی روستا‌ها و توانمند سازی جامعه روستایی دارد.

وزیر کشور در این پیام با ابراز تأسف و تأثر از فقدان مرحوم ابراهیم روکی، دهیار شجاع و مسئولیت شناس که با وظیفه شناسی در مقابل تضییع اموال عمومی، مقاومت کرد درگذشت وی را به خانواده گرامی آن مرحوم تسلیت و تعزیت گفت.

در ادامه پیام وزیر کشور آمده است: از خودگذشتگی مرحوم ابراهیم روکی، دهیار وظیفه شناس که برای صیانت از اموال عمومی و استمرار ارائه خدمات زیربنایی در روستا جان خود را شجاعانه به میدان آورد، شایسته تکریم و بزرگداشت است.

وزیر کشور در پیام خود همچنین به استاندار خراسان رضوی دستور داد ضمن اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از وقوع حوادث مشابه، با سرکشی به خانواده شریف دهیار فقید، حمایت‌های لازم را به عمل آورد.

در پایان پیام وزیر کشور ابراز امیدواری شده است: در ایام پر برکت رحلت جانسوز پیامبر رحمت صلوات ا… و سلامه علیه و شهادت معصومانه امام مجتبی و امام رضا (ع) روح آن دهیار عزیز مشمول رحمت واسعه الهی گردد و همنشینی با اولیاء و اوصیا، روزی وی گردد.Source link

خواندن  فرصت موقت یک ساله فیفا به ایران