1413674 219

ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین


1413674 219

به گزارش تابناک، علی اکبر آشوری در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محورهای تهران-شمال اظهار داشت: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر در محور کندوان مسیر جنوب به شمال محدوده‌های سرودار و وینه ترافیک نیمه سنگین است.

مدیر مرکز مدیریت راه ها از تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه، همچنین آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در برخی از محورهای استان گیلان بارش داریم، گفت: در بقیه جاده‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها از بروز ترافیک سنگین در آزاد راه کرج-قزوین محدوده هشتگرد خبر داد.

آشوری درباره وضعیت تردد خودرو در جاده ها اظهار داشت: بر اساس اطلاعات ۲۳۴۹ دستگاه تردد شمار جاده‌ای کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها نسبت به روز قبل پنج دهم درصد کاهش نشان می‌دهد در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۱۴ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

 

آشوری با اشاره به اینکه در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج-قزوین با ۱۲۵ هزار تردد پرترافیک ترین جاده کشور بود، گفت: در همین مدت آزادراه تهران-کرج با ۱۲۳ هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با ۱۲۰ هزار تردد پرترددترین جاده کشور بود.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها از انسداد ۶ جاده به دلیل نبوده ایمنی گفت و افزود: در حال حاضر محورهایی نظیر شمشک-دیزین، شهداد-نهبندان، خرم آباد -پلدختر، پونل-خلخال و رامیان-شاهرود به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

خواندن  ورود دادستان اصفهان به موضوع آلودگی هواSource link