1625564704 3

تجمع مربیان قرآن مقابل اداره کل آموزش و پرورش خوزستان/ بعد از ۱۰ سال، فرصت جذب برای مربیان پیش آمده است


تجمع مربیان قرآن مقابل اداره کل آموزش و پرورش خوزستان/ بعد از ۱۰ سال، فرصت جذب برای مربیان پیش آمده است

مربیان قرآن آموزش و پرورش خوزستان با تجمع در مقابل اداره کل استان خواهان رفع موانع جذب خود بعد از ۱۰ سال شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، امروز سه‌شنبه ۱۵ تیرماه مربیان قرآن آموزش پرورش خوزستان با تجمع در اداره کل آموزش و پرورش استان خواهان حمایت و رفع موانع جذب خود شدند.

آن‌ها می‌گویند: در بخشنامه‌ای که به‌تازگی صادر شده معلمان قرآنی مورد ظلم قرار گرفته‌اند. ۳ روز پیش اداره کل آموزش و پرورش نامه‌ای برای دفاع از مربیان و رفع موانع جذب شامل سند مالی، مدرک تحصیلی و خدمت سربازی به وزارت ارسال کرد. دلیل تجمع ما نیز اعلام نارضایتی برای ارسال با تاخیر این نامه است؛ چراکه آزمون استخدامی به‌زودی برگزار می‌شود.

یکی از مربیان به خبرنگار ایلنا گفت: چرا همین نامه ۴۰ روز پیش برای وزارت ارسال نشد؟ هفته آینده کارت ورود به جلسه آزمون بین تایید شده‌ها توزیع می‌شود این در حال است که تاکنون جوابی از سوی وزارت آموزش و پرورش ارسال نشده است.

این مربیان اضافه می‌کنند: اداره کل آموزش و پرورش حاضر نشد شماره نامه‌ای که ارسال شده را در اختیار ما قرار دهد تا نمایندگان مجلس از این طریق پیگیر موضوع شوند.

مربیان قرآن خوزستانی اضافه می‌کنند: معلمان قرآنی نیز نامه‌ای تنظیم و به وزارت ارسال کردند که زودتر از نامه اداره کل آموزش و پرورش خوزستان تایید و در جلسه کارگروه وزارت بررسی شد و از ما خواستند تماسی برای هماهنگی اداره استان با وزارت برقرار شود تا نامه‌ای که در پرتال وزارت قرار دارد ارسال و مشکلات ذکر شده برطرف شود که متأسفانه اداره کل استان حاضر به یک تماس هم نشد و به نامه‌ای که خودشان فرستادند اتکا کردند.

خواندن  آیا دولت می‌تواند هزینه‌های درمان را ۵۰درصد کاهش دهد؟ / اگر دیر به دادِ تامین اجتماعی برسیم با مشکلات جدی مواجه خواهیم شد

ما مربیان قرآن خواهان پیگیری سریع نامه و رفع مشکلات مذکور برای تایید شدن و شرکت در آزمون جذب هستیم چراکه بعد از ۱۰ سال تلاش چنین فرصتی برای ما پیش آمده است.

2Source link