تارتار

تارتار: تساوی با مس نتیجه عادلانه بود


تارتار: تساوی با مس نتیجه عادلانه بود

سرمربی تیم پیکان تهران درمورد مصاف با مس رفسنجان صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی تارتار پس از بازی با مس رفسنجان در نشست خبری گفت: بازی دو نیمه متفاوت داشت، نسخه اول یک بازی زیبایی بود و هر دو تیم برای برد به زمین وارد شدند ولی در نیمه دوم وقتی نتیجه مساوی یک مقدار دو تیم محتاط شدند و در مجموع فک. میکنم ما بهتر عمل کردیم. موقعیت‌های بهتری داشتیم و روی ضربات ایستگاهی و پرتاب اوت خطر ایجاد کردیم، بازی خیلی در نیمه دوم کیفیت نداشت و باد هم کیفیت چمن مصنوعی اضافه شد و کیفیت را کاهش داد. به هر حال ما توانستیم فاصله امتیازی با تیم‌های پایین را حفظ کنیم و با توجه به تیم جوانی که داریم نتیجه بد نبود. به تیم مس هم خسته نباشید می‌گویم. نتیجه تساوی به نظرم عادلانه بود.

سرمربی تیم پیکان درمورد شرایط بازی و زمین مسابقه گفت: همه چیز دست به دست هم داد و بیشتر بازی هوایی بود. هر دو تیم محتاط شدند. ما یک زیبا و تاکتیکی را زدیم و یک گل زیبا هم عقیل کعبی زد که از گل‌های زیبای امسال می‌تواند باشد. مساوی عادلانه بود از بچه ها تشکر می کنم که به خصوص در نیمه دوم خیلی تلاش کردند و نکات تاکتیکی را به خوبی اجرا کردند.

تارتار همچنین درمورد داوری گفت: من داور را بد ندیدم، شاید اشتباهات جزعی داشته باشند اما آقای گرجی و همکارانش در بازی امروز بد نبودند. اشتباه فاحش نداشتند، یک مقدار کم تجربه بودند اما اشتباه عجیبی ندیدم. یک گله هم رختکن ها داشته باشم، کولرها خاموش می‌شد و خیلی در رختکن اذیت شدیم که کولرها روشن و خاموش می‌شد. امیدوارم این مشکل حل شود چون هوا گرم است.

خواندن  صدور حکم متهمان پرونده ۱۳۰ میلیون یوروییSource link