تات: لبنان فوتبال واقعی بازی نمی‌کرد / شادی اسکوچیچ غیرطبیعی نبود


تات: لبنان فوتبال واقعی بازی نمی‌کرد / شادی اسکوچیچ غیرطبیعی نبود

مربی تیم ملی فوتبال ایران به دلیل محرومیت دراگان اسکوچیچ در نشست خبری بعد از بازی با لبنان شرکت کرد.


به گزارش ایلنا، تات پس از برتری تیم ملی فوتبال ایران در مصاف با لبنان اظهار داشت: قبل ازاینکه به اینجا بیاییم می دانستیم که  خیلی بازی سختی در پیش داریم ولی از دقیقه اول باور داشتیم که تیم بهتر هستیم و نشان دادیم که در زمین هم خیلی خیلی بهتر از تیم لبنان سرتر بودیم.

او ادامه داد: بازی گره خورد چون تیم میزبان فوتبال واقعی که به معنای واقعی باشد بازی نمی کرد و با وقفه هایی که ایجاد می کرد تلاش داشت بازی از جریان عادی خارج شود. از دقیقه اول می دانستیم که باید با تمرکز خیلی زیاد پیش برویم اما روی یک توپ نامعلوم گل خوردیم و طول کشید تا بتوانیم نتیجه را برگردانیم ولی نتیجه صبوری خودمان را گرفتیم و این برد برای ما حکم جایزه صبوری را داشت. بازیکنان تا دقیقه آخر به خوبی جنگیدند و مطمئنیم که این قدم بزرگی برای صعود به جام جهانی بود و باور داریم که باز هم می توانیم در آینده بهتر باشیم.

خبرنگاری از تات درباره رفتار دراگان اسکوچیچ پس از به ثمر رسیدن گل اول ایران سوال کرد و او پاسخ داد: خیلی سخت است که چنین موضوعی را توضیح داد اما در بازی هایی که بسیار پرتنش است و تیم حریف با وقفه های مداوم شما را تحت تاثیرقرار می دهد، چنین چیزی خیلی طبیعی است. هیجان ما در آن لحظه خیلی بالا بود و نشان دادن چنین واکنشی از سوی سرمربی اتفاق غیرطبیعی نبود.

خواندن  لژیونرها از لیگ‌برتر به اروپا رسیده‌اند


انتهای پیام/Source link